Szerszy pakiet usług JAS-FBG S.A. Hrubieszów

7 września 2007, 0:00

W sierpniu 2007 spółka JAS-FBG. rozszerzyła pakiet usług agencji celnej zlokalizowanej w Hrubieszowie. Obecnie posiada możliwość magazynowania i przeładunku towarów w składzie celnym firmy AGRO-UPOL Sp. z o.o.
Obiekt, którego wyłączną obsługą zajmuje się JAS-FBG S.A., posiada:
– pomieszczenia magazynowe,
– plac utwardzony(dla samochodów do 60 ton),

– rampa przeładunkowa w relacjach: tor szeroki- tor normalny, tor szeroki- samochód,
– urządzenia do przeładunku materiałów stałych i sypkich oraz stanowisko 3 pomp umożliwiające przeładunek cieczy na poziomie 80 ton/ godzinę).

Hrubieszów znajduje się na linii Paneuropejskiego Korytarza Transportowego nr III, prowadzącej z Niemiec, przez Polskę na Ukrainę i dalej, w stronę Rosji. Jak wynika z szacunków GUS-u, to właśnie na tej trasie zanotowano w 2006 roku najwyższy udział przewozów kolejowych zarówno w ramach eksportu (z Niemiec) i importu (Ukraina i Rosja).- tłumaczy Anna Fudali, specjalista ds. PR JAS-FBG S.A.- Konsolidacja usług dotyczących różnych środków transportu w jednym miejscu pozwala na zwiększenie efektywności i stopnia koordynacji łańcucha logistycznego, który tworzymy dla Klientów.

Hrubieszów to druga, po Małaszewiczach, placówka JAS-FBG S.A. na granicy wschodniej zlokalizowana na trasie TEN, równocześnie w transporcie drogowym i kolejowym.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!