Dodatkowe limity na listopad 2007

13 października 2007, 0:00

Biuro Obsługi Transportu Międzynarodowego przypomina, że wnioski o naliczanie dodatkowych limitów zezwoleń jednorazowych zgodnie z ZASADAMI PODZIAŁU I WYDAWANIA ZEZWOLEŃ ZAGRANICZNYCH W 2007 ROKU należy składać:  
 
Decyduje data wpływu do BOTM.

Wnioski złożone w późniejszym terminie rozpatrywane będą w miesiącu następnym.

Wzór wniosku http://www.botm.gov.pl/dokumenty/doc/wniosekkwiecien2007.pdf  stanowi załącznik do Informacji. Wnioski mogą dotyczyć zezwoleń:

W celu potwierdzenia złożenia wniosków na dany miesiąc, lista aktualizowana będzie na bieżąco na stronie: dodatkowe limity – lista http://www.botm.gov.pl/index.php?i=towarowe_form&miesiac=11&rok=2007  

Lista wniosków na dany miesiąc wraz z decyzjami opublikowana zostanie na stronie: dodatkowe limity – wynik http://www.botm.gov.pl/index.php?i=towarowe-wynik-listopad  

Zezwolenia z danego miesiąca należy odbierać przez okres składania wniosków na kolejny miesiąc. Np. zezwolenia przyznane na miesiąc październik należy odebrać do dnia 20 listopada 2007.

Zezwolenia zagraniczne przyznawane w limitach dodatkowych powinny być wykorzystane w okresie dwóch miesięcy od daty ich przyznania. Nie zwrócenie do BOTM zezwoleń w ww. terminie, stanowi podstawę do negatywnego rozpatrzenia kolejnego wniosku.

Powyższa procedura nie dotyczy przedsiębiorców członków Stowarzyszeń Przewoźników Drogowych.

Organizacje uprawnione do wydawania zezwoleń naliczają dodatkowe limity według kryteriów ustalonych przez organizację i podanych do wiadomości członków organizacji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!