Nie pomyślałbyś, że można holować i w taki sposób

29 stycznia 2016, 9:23

Co może się stać, gdy spotkają się dwie osoby, które nie mają pojęcia o holowaniu? Zapewne nic dobrego. Przekonali się o tym dwaj amerykanie, którzy próbowali wyciągnąć pickupa, który utknął na hałdzie piasku.

Każdy kto kiedykolwiek miał okazję holować inny samochód złapie się za głowę po obejrzeniu tego filmu. Kierowca białego Forda Rangera podpina linę holowniczą do Dodge Rama, aby pomóc mu zjechać z górki na której zawisł. Wszystko wygląda jak standardowa procedura w tego typu sprawach. Jednak to co nastąpiło potem, każdemu doświadczonemu kierowcy nie mieści się w głowie. Kierowca Forda widocznie uznał, że skoro Dodge się zaklinował, to będzie potrzebna duża energia do wyciągnięcia go z tarapatów i chyba właśnie z tego powodu postanowił wcisnąć gaz w podłogę, zanim lina została odpowiednią naprężona. Oczywiście taki manewr nie mógł się zakończyć pomyślnie, ale niestety za głupotę trzeba czasem zapłacić.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

menel, 18 lutego 2017, 14:15 0 0

Fizyki w szkole nie było i brak wyobraźni. Powinien spróbować zębami pociągnąć.

Odpowiedz