ESA Trucks Poznań w nowej siedzibie

13 października 2007, 0:00

6 października 2007 r. w Komornikach, niedaleko Poznania, odbyło się oficjalne otwarcie nowego obiektu serwisowego oraz salonu sprzedaży firmy ESA Trucks Poznań Sp. z o.o., dealera DAF Trucks Polska.

Podczas uroczystości zaproszeni klienci oraz goście z firm współpracujących, autoryzowanych dealerów i prasy motoryzacyjnej mogli osobiście zwiedzić stację serwisową, która znajduje się przy ul. Ks. Wawrzyniaka 1 w Komornikach, obok autostrady A2 przy tzw. „węźle komornickim”. Obiekt zajmuje 1400 m2 powierzchni przeznaczonej do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych i naczep. Siedem stanowisk naprawczych umożliwia jednoczesną obsługę kilkunastu pojazdów ciężarowych. Warsztat wyposażony jest również w komputer diagnostyczny DAVIE – do diagnozowania pojazdów marki DAF oraz duży magazyn części zamiennych.

W hali serwisowej znajdują się: siedem stanowisk obsługowo – naprawczych, pięć przejazdowych stanowisk serwisowych, myjnia, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów, stanowisko do napraw blacharskich z suwnicą o udźwigu do 5t, oprzyrządowanie do wykonywania skomplikowanych napraw powypadkowych firmy JOSAM, centralny system dystrybucji olejów wraz z monitoringiem, hydrauliczne podnośniki podpodłogowe, pomieszczenie przeznaczone do odpoczynku dla kierowców oczekujących na naprawy. Warsztat i salon obsługuje piętnastu wykwalifikowanych mechaników oraz pięć osób w punkcie obsługi klienta i magazynie.

ESA Trucks Poznań oferuje usługę najmu pojazdów nowych i używanych z pierwszej ręki. Klient płacąc jedynie ratę dzierżawczą może wynająć nowy pojazd na dowolny czas, nie martwiąc się takimi sprawami jak ubezpieczenie, czy obsługa serwisowa.
ESA realizuje również długoterminowe kontrakty serwisowe. Klient, niezależnie od gwarancji, płaci określoną stawkę, za którą otrzymuje pełen serwis i obsługę zarówno w kraju jak i za granicą. Ten rodzaj usług pojawił się w Polsce stosunkowo niedawno.

W zorganizowanej na terenie serwisu uroczystości uczestniczyło ponad 2000 osób. Goście mieli okazję m.in. bawić się na koncercie Bajmu, podziwiać taneczne pary z udziałem Edyty Herbuś oraz spektakl akrobatyczny jednego z zespołów akrobatyczno-teatralnych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!