List otwarty do polskich producentów części zamiennych

19 października 2007, 0:00

Rozwój niezależnego rynku motoryzacyjnego systematycznie ograniczany jest przez politykę koncernów samochodowych. Wielu polskich producentów części już dziś podjęło wspólne działania dla obrony własnych interesów pod szyldem Grupy Inicjatywnej Producentów GIP.
Oczywistym jest fakt, że wielokrotnie jesteśmy konkurentami i nadal nimi będziemy, jednakże widzimy wiele ważnych tematów, w których powinniśmy działać wspólnie dla dobra naszych firm.

W październiku organizujemy wspólne spotkanie w powyższej sprawie. Zapewne uczestnictwo Państwa w naszej konferencji pozwoli zauważyć, że wszyscy czujemy potrzebę takiej integracji. Chcieliśmy wyraźnie podkreślić, że wspólne działanie jest niezwykle istotne z punktu widzenia skuteczności osiągania celów, jakie stoją przed nami.

W związku z powyższym, jako reprezentanci Grupy Inicjatywnej Producentów serdecznie zapraszamy na spotkanie w dniu 22.10.2007 r. w Warszawie, konferencja poświęcona będzie dyskusji o najistotniejszych problemach naszego sektora.

Celem spotkania jest przedyskutowanie czynników stymulujących i ograniczających rozwój, niezależnego rynku motoryzacyjnego, który podlega wielu przemianom w związku z trwającymi różnymi pracami legislacyjnymi.

W spotkaniu wezmą udział renomowani polscy producenci części zamiennych, a na jego zakończenie planowany jest wspólny wieczór integracyjny.
Licząc, iż nasza inicjatywa wzbudzi Państwa zainteresowanie serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i planowanej dyskusji.

Aby zgłosić uczestnictwo w konferencji, prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza, który zawiera wszelkie szczegóły organizacyjne.

W imieniu Grupy Inicjatywnej Producentów zapraszają:

Andrzej Szarski
Prezes Asmet Sp. z o.o.

Janusz Morawski
Prezes Janmor Sp. z o.o.

Jacek Tomczyk
Dyrektor Handlowy TOMEX Hamulce

Stanisław Świder

Prezes WF PZL TRADING Sp. z o.o. (Sędziszów)

Kontakt w sprawie konferencji: Anna Mazurek tel./fax (0-22) 489 72 20 ; tel. kom.0-607 470 967
anna@sdcm.pl 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!