Przyznano tytuł „Menedżera Logistyki 2007”

29 października 2007, 0:00

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki oraz „Puls Biznesu” po raz piąty zorganizował Forum Polskich Menedżerów Logistyki Pollog. Impreza odbyła się w dniach 25-26 października 2007 roku na terenie centrum Targowego EXPO XXI w Warszawie.

Podczas konferencji uczestnicy głosowali na jednego z trzech finalistów do tytułu „Menedżer Logistyki Roku 2007”. Ogłoszenie wyników nastąpiło podczas Balu Logistyka po pierwszym dniu obrad, w Klubie Mirage w Pałacu Kultury i Nauki.
Tytuł „Menedżera Logistyki 2007” otrzymał Jarosław Lewandowski – prezes Logistics Service S.A. Statuetkę odebrał z rąk prezesa PSML, prof. Krzysztofa Rutkowskiego oraz wydawcy „Pulsu Biznesu” Andrzeja Nierychło.
Jarosław Lewandowski jest od 1998 roku związany z branżą motoryzacyjną, a później z logistyką dla tej branży w sektorze dystrybucji części samochodowych na niezależnym rynku posprzedażnym (IAM). Jest założycielem i prezesem zarządu polskiej firmy logistycznej – Logistics Service S.A.

Forum Pollog skierowane jest do menedżerów logistyki wszystkich szczebli z firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, jak również firm logistycznych, transportowych, spedytorskich, kurierskich oraz dostawców technologii i oprogramowania.
Tematem przewodnim w tegorocznej edycji spotkania były „Najlepsze praktyki w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw. Szybciej, lepiej, taniej, efektywniej – w poszukiwaniu złotego środka i granic poprawy”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!