Nowe opony Bridgestone w Amsterdamie

29 października 2007, 0:00

25 października 2007 rozpoczął się Europejski Salon Transportu Drogowego (TERTS) 2007 w RAI w Amsterdamie. Jest to najważniejsza prezentacja pojazdów dostawczych i ciężarowych oraz przemysłu transportowego w Europie. Na tegorocznym pokazie, produkty i usługi Bridgestone będą wystawiane w Hali nr 2 (Zuidhal), stanowisko 004. Impreza potrwa do 3 listopada.

Oszczędność na autostradzie
Bridgestone prezentuje nową generację opon ciężarowych o wysokiej żywotności, zapewniających korzystną średnią oporów toczenia przez cały okres użytkowania. Pokazana zostanie nowa generacja nisko-profilowych opon uzupełniających serie R249, M749 i R168, zapewniających większe korzyści w zakresie ładowności, żywotności i bezpieczeństwa jazdy w porównaniu do poprzednich modeli.

Nowe opony zimowe dla Europy
Będzie można obejrzeć także nowe opony W958 na oś prowadzącą, przystosowane do surowych warunków skandynawskiej zimy oraz W990 przystosowane do kombinacji warunków zimowych i mokrej nawierzchni, montowane na osi napędowej. To odpowiedź Bridgestone na potrzeby kierowców wynikające ze znacznych różnic klimatycznych między północną Europą a krajami położonymi bardziej na południe.

Obsługa i wsparcie
Poza samymi produktami, Bridgestone podkreśla korzyści pakietu „Total Fleet Management”, który ma pomóc klientom zoptymalizować kosztowo eksploatację opon poprzez:
profesjonalne zarządzanie oponami poprzez sieć dealerską Truck Point, obejmujące monitoring, obsługę techniczną, wymianę opon przez wyszkolonych profesjonalistów oraz 24 godzinną pomoc w przypadku awarii na terenie całej Europy, oprogramowanie dla flot zapewniające najwyższej klasy narzędzia do generowania raportów o oponach i flocie,
produkty bieżnikowane marki Qualitread.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!