Kartą DKV zapłacisz za paliwo w Turcji

24 listopada 2007, 0:00

Na 600 tureckich stacjach można już płacić przy pomocy DKV Card.
Firma DKV Euro Service, emitent karty paliwowo-serwisowej, podpisała umowę o współpracy z OPET, jedną z największych spółek naftowych w Turcji. Do końca roku klienci DKV będą mogli tankować bezgotówkowo w ramach całej sieci obejmującej 1000 stacji. 

DKV Euro Service i OPET jako pierwsze zaoferowały bezgotówkowe rozliczenia za paliwo i usługi powiązane z transportem na terenie całej Turcji. Ich oferta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie firm zajmujących się przewozami na styku Europy i Azji. Współpraca ta będzie podstawą do rozciągnięcia usług serwisowych DKV na inne kraje kontynentu azjatyckiego.

Przygotowania do wprowadzenia systemu DKV trwały cztery miesiące.

„Podpisanie umowy jest dla nas ważnym krokiem, bo dotyczy szybko rozwijającego się rynku tureckiego” – powiedział dyrektor zarządzający DKV, dr Alexander Hufnagl, podczas ceremonii w Istambule. Aydin Güneş, General Manager OPET tak podsumował ustalenia: „Doceniamy fakt, że DKV Euro Service wchodzi w tak ważne strategicznie partnerstwo właśnie z naszą firmą. To dla nas ważny impuls do dalszej aktywności na arenie międzynarodowej”. 

Spółka naftowa OPET powstała w 1992 r. i zajmuje obecnie trzecie miejsce na tureckim rynku. Jej udział wynosi 15,4%. Koncern zatrudnia 550 pracowników. OPET dysponuje siecią stacji paliw w Turcji i około 20 stacjami w Bułgarii. W kolejnych latach planuje inwestycje o wartości 100 milionów dolarów rocznie. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!