Najlepsze akumulatory – złap nagrodę

26 listopada 2007, 0:00

Ruszyło badanie rynku akumulatorów w Polsce. Poszukujemy najlepszego producenta. Analizując uzyskane opinie opiszemy, jak wygląda rynek akumulatorów w segmencie ciężarowym.

Spośród osób, które wezmą udział w badaniu zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody: torby, plecaki oraz nagrody niespodzianki. Fundatorem nagród jest między innymi firma Bosch. Ponadto wszyscy, którzy wypełnią całą ankietę otrzymają fragment raportu z badania.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety na: http://www.truckfocus.pl/ankieta.php  

Raport, który powstanie z tego badania pozwoli uzyskać wiedzę na temat pozycjonowania marek akumulatorów w Polsce, poziomu rozpoznawalności danej marki, oceny sposobów rozpatrywania reklamacji, oczekiwaniach związanych z marketingiem i promocją, kryteriami wyboru danej marki, a także korzyściami płynącymi z udziału w programach akumulatorowych. Wyniki badań pokażą, jak klienci oceniają jakość poszczególnych marek, dostępność akumulatorów określonych producentów w sezonie i poza nim, a także co jest ważne przy doborze produktu – marki dla osób sprzedających akumulatory.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!