TVN Siedem zaprasza do obejrzenia programu „NA OSI”

3 grudnia 2007, 0:00

TVN Siedem zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji.
Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN 7.

Premiera najbliższego odcinka 08.12. o godz. 14:05, powtórki 09.12. godz. 7:10 i 15.12 o godz. 6:05.:

Zobaczyć będzie można między innymi:

Test naczepy plandekowej Kögel’a – ciągnik siodłowy, choćby najświetniejszej marki, przewieźć może niewiele – co najwyżej kierowcę lub dwuosobową załogę, oraz ich bagaż podręczny. Ciężarówka takiego typu w pełni pokaże swoje możliwości tylko wraz z teściową. I wcale nie mamy tu na myśli, niezwykle skądinąd szacownej, Mamusi współmałżonka. Rasowi trakerzy wiedzą o czym będzie mowa, innym wyjaśniamy, że tym mianem zawodowi kierowcy określają naczepę – właśnie taki pojazd, z plandeką kurtynową, zajmie naszą uwagę;

MAN na targach European R o a d T r a n s p o r t S h o w w Amsterdamie – pojazdy, które w tym roku niemiecki producent przedstawił całej Europie, zostały bardzo bobrze przyjęte; ewoluująca rodzina Trucknology Generation rozrosła się o kolejne ciężarówki: nieco mniejszy TGS i duży TGX. Szczególnie ten większy pojazd bardzo się spodobał i został wyróżniony tytułem International Truck of the Year 2008.

 

Relację z I Mistrzostw Polski Kierowców Autobusów – w Poznaniu rywalizowali kierowcy autobusów. Finalistów sklasyfikowano w dwóch kategoriach: autobusów turystycznych i miejskich. Zmagania na torze prób pozwoliły wyłonić mistrza, który w przyszłym roku reprezentować będzie nasz kraj na Mistrzostwach Świata w Turynie;

Nowy serwis DAF’a w Komornikach – rozbudowa sieci serwisowej leży w obszarze szczególnych zainteresowań producenta ciężarówek. Dynamicznie rosnący rynek pojazdów użytkowych w Polsce daje dodatkowy impuls do uruchamiania takich placówek. Ale takie otwarcie jak u DAF’a w Komornikach zdarza się wyjątkowo.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: mercedesowski system zarządzania flotą FleetBoard, MAN podsumował wyniki trzech kwartałów tego roku, dyskusja na temat szarej strefy w handlu częściami zamiennymi, oraz Saab Aero.
Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Również w każdym odcinku konkursy z nagrodami. Program prowadzi Sławek Sochacki.

Uwaga ! Od stycznia 2008 program „Na Osi” będzie nadawany na antenie telewizji TVN Turbo,

w soboty o godzinie 14:00. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!