Tam po części ciężarowe

1 marca 2016, 3:59

Na terenie całego kraju od początku 2016 roku przybyło kilka punktów Inter Cars, w których można kupić części do pojazdów ciężarowych.

Racibórz

nowe logo icFilia ciężarowa Inter Cars w Raciborzu rozpoczęła sprzedaż 1 lutego. Jej lokalizacja – przy ul. Tomali 2, w pobliżu głównej trasy – jest już dobrze znana klientom sieci. Mieści się bowiem w sąsiedztwie filii osobowej Inter Cars. Placówka w Raciborzu dysponuje dwupoziomowym, 300-metrowym magazynem, w którym działają terminalne radiowe (tzw. pełne radio). Dzięki temu obsługa może być jeszcze sprawniejsza. Zakupy odbywają się na blisko 30-metrowej sali sprzedaży. Jest ona przejrzyście oznakowana, co stanowi kolejne ułatwienie dla klientów. Również z myślą o nich filia podpięta jest do call center. W ten sposób mają oni pewność, że dodzwonią się i złożą zamówienie. Mogą to zrobić bez wychodzenia z warsztatu czy biura. Tam – czy też w inne, dogodne miejsce – jest dowożony towar. Trzy razy dziennie w 4 różne trasy z ul. Tomali wyjeżdżają samochody z dostawami.

Na tych, którzy preferują bezpośrednie zakupy, czeka parking na 10 samochodów. Klienci mogą też uczestniczyć w szkoleniach, odbywających się w sali na piętrze budynku filii.

Dane kontaktowe

ul. Tomali 2, 47-400 Racibórz
czynne: pn. – pt. 7.00 – 18.00, sob. 7.00-13.00
tel. 32 775 97 81

Wadowice czekają

Untitled-1d

Pełnym asortymentem części do samochodów ciężarowych (i osobowych czy motocykli) może pochwalić się również, działająca od stycznia, filia w Wadowicach. W jej ofercie znajdują się także opony. Wszystko rozmieszczone jest w dużym, 800- metrowym magazynie. O to, by obsługa klientów była szybka i efektywna dbają pracownicy, korzystający z terminala radiowego i call center.

Untitled-1ddPunkt w Wadowicach znajduje się w samym centrum miasta, blisko obwodnicy. Codziennie obsługuje on 12 tras.

Dane kontaktowe

ul. Fabryczna 4, 34-100 Wadowice
czynne: pn. – pt. 8.00 – 18.00, sob. 8.00-14.00
tel. 33 472 26 00

Tczew otwiera podwoje

Untitled-1

Na Pomorzu nie da się nie zauważyć nowej filii w Tczewie. Po pierwsze, mieści się ona w pobliżu wjazdu na autostradę A1, a po drugie, posiada w pełni oznakowany budynek. Podobnie, jak Wadowice, tak i ten punkt jest dystrybutorem części do osobówek i aut ciężarowych. Może pochwalić się także Inter Motors. Wybór w bogatej ofercie placówki ułatwia dobrze oznakowana sala sprzedaży (o powierzchni 300 m2). Na komfort zakupów ma wpływ także call center. Z kolei o efektywność w pracy w dużym, 700- metrowym magazynie dba tzw. pełne radio. Filia obsługuje zarówno Tczew (do którego kierowca dostarcza towar praktycznie bez przerwy), jak i znajdujące się w pobliżu Malbork i Sztum. Trasy do nich realizowane są 5 razy dziennie.

Punkt działa od 20 stycznia, a uroczyście swoje drzwi dla gości otworzy na początku marca. Przez trzy dni klienci Inter Cars będą mogli uczestniczyć w szkoleniach w ciężarówce Show Car, które będą prowadzone przez fachowców: Bosch, Ate, Texa, Snap On, Delphi, TRW Automotive i Exide (więcej informacji).

Dane kontaktowe:

ul. Jagiellońska 54, 83-110 Tczew
czynne: pn. – pt. 7.00-18.00, sob. 8.00-14.00
tel. 58 771 83 80

Przypominamy, że w celu usprawnienia obsługi klientów z rynku ciężarowego, Inter Cars wprowadził dla nich osobny, dedykowany numer. Dzwoniąc pod numer 801 98 01 90 nie trzeba już wykonywać dodatkowych czynności związanych z przekierowaniem rozmowy, gdyż telefon odbiorą od razu wykwalifikowani konsultanci, którzy są specjalistami w doborze części do pojazdów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów oraz akcesoriów. Pomogą oni w wyborze odpowiedniego asortymentu klientom i przedstawią najlepszą ofertę. Poprzez infolinię klienci mogą kupić części bądź akcesoria oraz umówić się na ich odbiór na wybranej filii Inter Cars.

Godziny funkcjonowania infolinii:

poniedziałek – piątek 8:00 – 18:00
sobota 9:00 – 13:00

Artykuł sponsorowany Inter Cars

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!