Tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2007 dla Logistics Service S.A.

21 grudnia 2007, 0:00

W dniu 7 grudnia 2007r., podczas Wielkiej Gali, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, firma Logistics Service S.A. odebrała certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2007. Decyzją Kapituły Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym Logistics Service S.A. znalazła się również w gronie przedsiębiorstw nominowanych do Statuetki „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2007.

Uczestnicy programu ubiegający się o przyznanie certyfikatu musieli udowodnić, że w swoich działaniach kierują się rzetelnością, uczciwością oraz lojalnością, potrafią usatysfakcjonować klientów, a także wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec dostawców i skarbu państwa.

Przedsiębiorstwa, którym przyznany został tytuł „Przedsiębiorstw Fair Play” 2007, to firmy, w których pracownicy tworzą zespoły ludzi zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy, menadżerowie uważają za coś zupełnie naturalnego dzielenie się dorobkiem swych firm z innymi, a wrażliwość społeczna i dobroczynność mają zupełnie inne, niż powszechnie znane granice.

To kolejne wyróżnienie i tytuł, który w bieżącym roku otrzymała firma Logistics Service S.A. oraz dowód na prawidłowy wybór strategii i właściwą drogę działania obraną przez Prezesa firmy – Jarosława Lewandowskiego.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!