Emocje finału konkursu „Wielki Rajd Gokartowy”

17 marca 2016, 8:40

Klienci firmy Autos, którzy od początku października do końca grudnia 2015 roku w ramach trwającej akcji promocyjnej zakwalifikowali się do udziału w rajdzie gokartowym teraz mają okazję zweryfikować swoje umiejętności na torach w całej Polsce, zmierzyć się ze sobą i powalczyć o nagrody.

sx

Za nami pierwsza runda zmagań. Uczestnicy rajdów spotkali się na największych krytych torach gokartowych w Chojnicach, Warszawie i Lublinie by tam dać popis swoich umiejętności. Na zawodników czekały dwa starty: pierwszy treningowy pozwalający zapoznać się z torem i umiejętnościami przeciwników i drugi kwalifikacyjny, który wyłonił najlepsze finałowe dziesiątki. W sumie ponad pięć godzin zdrowej rywalizacji i zabawy. Do zwycięstwa liczyły się nie tylko umiejętności za kółkiem, ale przede wszystkim wola walki i pozytywne nastawienie. Dzięki połączeniu tych wszystkich czynników zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali skutery marki Romet, a laureaci nagrodzeni drugim i trzecim miejscem wyjechali na rowerach marki Kross. Na pozostałych uczestników zabawy czekała „zakręcona loteria”, w której można było wykręcić między innymi nagrody od partnerów akcji czy zdjęcie z Karoliną Pilarczyk, czyli Polish Drift Girl – jedyną licencjonowaną polską drifterką, która uświetniła swoim brawurowym prowadzeniem wszystkie imprezy.

zz

Wśród uczestników dotychczas rozegranych finałów WRG w zdecydowanej większości byli panowie jednak panie też prezentowały swoje umiejętności za kółkiem. Na każdym z torów, uczestnicy wyścigu mogli podziwiać również budzące zachwyt Camaro.

zzz

Najpopularniejsza polska drifterka udzielała pomocnych wskazówek i dała popis swoich umiejętności, podejmując rywalizację z najlepszą na każdym torze trójką zwycięzców.

x

Kolejne zmagania rozegrają się w Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie już za kilka dni.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!