TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

14 stycznia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja – od stycznia – nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 19.01. o godz.14, powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

test: Scania R 620 V8 – ciągnik siodłowy Scania z rodziny R jest już dość dobrze znany. Ale taka wersja, jaką mogliśmy poznać, nie trafia się zbyt często. To prawdziwy samochód flagowy, mogący być wizytówką firmy. Auto napędza widlasty silnik ośmiocylindrowy, rozwijający 620 koni mocy.

 

 

Mercedesy Euro 4 i 5 – w trosce o środowisko naturalne powstały surowe przepisy, narzucające producentom pojazdów konieczność budowania takich pojazdów, które emitują do atmosfery mniejszą ilość zanieczyszczeń. Aby sprostać coraz surowszym normom, spaliny poddaje się oczyszczeniu. Jedną ze stosowanych metod jest selektywna redukcja katalityczna. Takie właśnie rozwiązanie stosowane jest w pojazdach ciężarowych Mercedesa.

podsumowanie roku 2007 w Iveco – przyjrzymy się najważniejszym dla włoskiego producenta wydarzeniom minionych dwunastu miesięcy. Dla Iveco tak naprawdę rok 2007 zaczął się już pod koniec 2006, kiedy to rozstrzygnięto konkurs na kalendarz. Ale najistotniejszą zmianą, która zdominowała cały ubiegły rok była premiera Stralisów All Blacks, która stanowiła także początek budowania nowego wizerunku marki i nowej strategii marketingowej koncernu.

symulator jazdy ciężarówką – całkowicie skomputeryzowaną kabinę zawieszono na elektronicznie sterowanym układzie pneumatycznym. Na ekranach i w lusterkach wstecznych wyświetlane jest otoczenie, a więc kierowca czuje się jak w prawdziwym samochodzie. Symulator daje możliwość przetrenowania – w bezpiecznych warunkach – najbardziej ekstremalnych sytuacji drogowych.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Iveco Daily samochodem dostawczym roku, zmiany w sposobie rejestracji używanych samochodów przywożonych z krajów unijnych, mercedesowski program „Test the best”, znaczny wzrost sprzedaży oleju napędowego w Polsce, nowe regulacje prawne o ilości tarczek tachografu, oraz zakaz ruchu ciężarówek w Warszawie niewypłem.

 

Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!