TVN Turbo zaprasza do oglądania programu „Na Osi”

21 stycznia 2008, 0:00

TVN Turbo zaprasza do oglądania kolejnych wydań „Na Osi”®, jedynego dostępnego w polskojęzycznych stacjach telewizyjnych programu, zajmującego się sprawami najszerzej pojętego transportu drogowego: zarówno towarowego jak i osobowego, zagadnieniami logistyki i spedycji. Audycja nadawana jest na antenie telewizji TVN Turbo. Premiera najbliższego odcinka 26.01. o godz.14, powtórki przez cały tydzień, a zobaczyć będzie można między innymi:

test Renault Hybrys – Francuzi zbudowali i pokazali ciężarówkę z napędem hybrydowym. Hybrys ma dwa, uzupełniające się silniki: elektryczny i wysokoprężny. Dzięki temu samochód emituje mało zanieczyszczeń i mniej hałasu, a więc doskonale nadaje się do jazdy w mieście.

 

Volvo na targach w Amsterdamie – myślą przewodnią ekspozycji Volvo były różnorodne działania na rzecz ekologii. Na czoło wybijały się dwa najważniejsze aspekty: optymalizacja zużycia paliwa poprzez dobór pojazdu odpowiedniego do rodzaju transportu, oraz możliwości wykorzystywania paliw alternatywnych.

 

system Fleet Board Mercedesa – chyba każdy przewoźnik chciałby wiedzieć gdzie w danej chwili znajdują się jego pojazdy, jaki jest ich aktualny stan techniczny i bieżące parametry eksploatacyjne. Możliwości takie stwarza montowany w ciężarówkach Mercedes system Fleet Board.

 

Mistrzostwa Mechaników Renault Trucks w Polsce – pracujący w autoryzowanych serwisach marki mechanicy po raz drugi uczestniczyli w takim współzawodnictwie. Drużyny wykonywały cztery zadania, które poddały ich wiedzę i umiejętności surowemu sprawdzianowi. Najlepsi wyjadą na finał europejski do Francji.

 

podsumowanie roku 2007 w MAN’ie – miniony rok był dla MAN’a w Polsce niezwykle ważny. Bez wątpienia wydarzeniem o najwyższej randze było oficjalne uruchomienie montowni samochodów w Niepołomicach koło Krakowa. Przedstawiono też użytkownikom nowe pojazdy: modele TGX i TGS. Samochody z miejsca zdobyły uznanie, czego jasnym dowodem jest przyznany im tytuł International Truck of the Year 2008.

Oprócz tego, w każdym programie przegląd najświeższych i najciekawszych informacji branżowych, czyli Stroboskop, a w nim: Jelcz ogłosił upadłość, Ford Transit, przewidywania dotyczące rynku pojazdów użytkowych w Polsce, ITD nakłada sporo kar, stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie opłat za autostrady, 25 milionów śmiertelnych ofiar wypadków drogowych. Na pytania widzów odpowiadają: starszy aspirant Dariusz Krzewski i inspektor Rafał Kochanowski. Program prowadzi Sławek Sochacki.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

81.190.140.*, 29 grudnia 2008, 0:00 0 0

sdwsrfs

Odpowiedz

83.20.185.*, 1 marca 2009, 0:00 0 0

dlaczego w programie zawsze wystenpujw ten sam policjant i inspektor

Odpowiedz

83.24.247.*, 2 marca 2009, 0:00 0 0

też się nad tym zastanawiałem, heh. mogliby kogoś innego zaprosić.

Odpowiedz

127.255.255.*, 21 marca 2009, 0:00 0 0

koledzy czy mandat karny jest wżny jak jest wpisany zły pesel ?

Odpowiedz

91.94.231.*, 19 lipca 2009, 0:00 0 0

Na osi jest super programem... na zlocie manster truck tez byli z kamerą

Odpowiedz