Żółto-zielone strony filtrów

2 lutego 2008, 0:00

600 nowych filtrów – wydanie jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika

MANN-FILTER ponownie znacząco rozbudował oferowany asortyment filtrów.
Właśnie ukazujący się katalog MANN-FILTER 2008 poszerzony został o kolejnych 600 nowych typów filtrów.
Tym samym MANN-FILTER ma już w programie ponad 3.700 filtrów do blisko 34.000 wariantów samochodów i pokrywa tym samym blisko 95% zapotrzebowania zachodnioeuropejskiego rynku samochodowego, w jakości wyposażenia fabrycznego. Na całym świecie firma oferuje łącznie 5.500 typów filtrów do 220.000 zastosowań.

Z nowych 600 typów filtrów blisko 200 to oferta dla samochodów osobowych, ciężarowych oraz maszyn budowlano-rolniczych, 100 pozycji dotyczy filtrów hydraulicznych i blisko 300 to filtry ciśnieniowe. Łącznie odpowiada to blisko tysiącu nowych zastosowań, w tym zawarte są już nowe samochody osobowe i ciężarowe z roku 2007. Do nowych produktów zaliczane są m.in. filtry mocznikowe do samochodów ciężarowych z systemami SCR – technika oraz osuszacze z filtrami koalescencyjnymi dla zwiększonej ochrony systemu. Filtry koalescencyjne zapobiegają przedostawaniu się aerozoli olejowych (drobne krople oleju) do układu hamulcowego. Filtry zapobiegają zanieczyszczaniu hamulców i naruszaniu ich funkcji.

Klient wraz z katalogiem otrzymuje jeszcze lepszą pomoc przy identyfikacji oznaczeń produktowych, krosach itp. Kompletnie zmieniony wygląd, specjalne katalogi online – to wszystko ma wpływ na przyjazne korzystanie z codziennego narzędzia pracy. Umożliwiono również szybszy dostęp do poszczególnych funkcji, ułatwione zostało ładowanie katalogu i jego użytkowanie w sieci, jak i bez łączy internetowych, rozszerzono wybór języków i regionów. Katalog MANN-FILTER online jest do dyspozycji w 17 językach.

Katalog MANN-FILTER w formie drukowanej oraz na CD-romach będzie wkrótce dostępny u polskich dystrybutorów filtrów, w firmach: AD Polska, Bronowski, Fota S.A., Hart i Inter-Team.
Wiele informacji katalogowych jak zwykle dostępnych jest w internecie. Tam katalog uzupełniany jest regularnie co 2 tygodnie i dostępny jest pod adresem www.mann-filter.com  

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!