Nowy dyrektor ds. handlowych Fota S.A.

5 lutego 2008, 0:00

1 lutego 2008 roku Zarząd Spółki Fota S.A. powołał pana Marka Grabowskiego na stanowisko dyrektora ds. handlowych. Powołanie to jest efektem reorganizacji i nowego podziału zadań w kierownictwie Foty S.A.
„Pan Radosław Wojtkiewicz, członek Zarządu, który dotychczas nadzorował całokształt zagadnień związanych ze sferą handlową, skoncentruje się na działalności w zakresie zakupów i logistyki.” – mówi Bohdan Stankiewicz, Prezes spółki Fota S.A. – „Kluczowym zadaniem nowego dyrektora w naszej spółce będzie rozwój sprzedaży na rynku polskim i reorganizacja firmowej sieci handlowej. Strategicznym celem Foty jest stopniowe przekształcenie własnych oddziałów w jednostki franczyzowe”.

Pan Marek Grabowski ostatnio pracował jako dyrektor handlowy w katowickiej spółce Moto-Profil. Wcześniej był koordynatorem ds. rozwoju sprzedaży w spółce Confex AB.
Dzięki pracy dla spółki Żywiec S.A. poznał także specyfikę trudnego rynku artykułów FMCG.
Nowy dyrektor Foty jest absolwentem uczelni (kierunek: kształtowanie i ochrona środowiska). Następnie, na studiach podyplomowych i szkoleniach uzupełniał wiedzę i umiejętności w zakresie marketingu, technik sprzedaży i negocjacji oraz zarządzania sprzedażą. Pan Marek Grabowski ma 39 lat.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!