Podsumowanie drugiej edycji Wielkiego Rajdu

, 14 kwietnia 2016, 11:22

W sześciu polskich miastach odbył się finał konkursu „Wielki Rajd Gokartowy 2” organizowanego w sieci Autos już po raz drugi. 

Klienci firmy Autos, którzy od początku października do końca grudnia 2015 roku w ramach trwającej akcji promocyjnej zakwalifikowali się do udziału w rajdzie gokartowym w marcu tego roku mięli okazję zweryfikować swoje umiejętności na torach w całej Polsce, zmierzyć się ze sobą i powalczyć o nagrody. Uczestnicy rajdów spotkali się na największych krytych torach gokartowych w Chojnicach, Warszawie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Szczecinie, by tam dać popis swoich umiejętności. Na zawodników czekały dwa starty: pierwszy treningowy pozwalający zapoznać się z torem i umiejętnościami przeciwników oraz drugi – kwalifikacyjny, który wyłonił najlepsze finałowe dziesiątki. W sumie ponad pięć godzin rywalizacji i zabawy. Dzięki połączeniu tych wszystkich czynników zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali w sumie sześć skuterów marki Romet, a laureaci nagrodzeni drugim i trzecim miejscem wyjechali na 12 rowerach marki Kross. Na pozostałych uczestników zabawy czekało koło nagród, na którym można było wykręcić między innymi zdjęcie z Karoliną Pilarczyk, czyli Polish Drift Girl – jedyną licencjonowaną polską drifterką, która uświetniła swoim brawurowym prowadzeniem wszystkie imprezy.

Wśród uczestników Rajdu w zdecydowanej większości byli panowie jednak panie też prezentowały swoje umiejętności za kółkiem, a w Szczecinie nawet w finale. Na każdym z torów specjaliści techniczni i doświadczeni zawodnicy, którzy doskonale znają każdy z nich, podpowiadali uczestnikom i udzielali praktycznych porad. Wskazówki były udzielane zawsze po rundzie testowej, a w kwalifikacjach było widać już ich efekty. Licencjonowana polska drifteraka Karolina Pilarczyk, która poza tym, że poprowadziła wszystkie spotkania również udzielała pomocnych wskazówek i dała popis swoich umiejętności podejmując rywalizację z najlepszą na każdym torze trójką zwycięzców. Mimo tego, że Karolina ani na moment nie dawała forów, zwycięstwa okazywały się uzasadnione i potwierdzały to wyniki.

Zwycięzcy: Chojnice – I miejsce Maciej Lemańczyk firma Agro, II miejsce Mateusz Laskowski firma Babiński, III miejsce Marcin Nowosielski firma Harnaś, Warszawa – I miejsce Gustaw Głuchowski firma Truck Tir, II miejsce Paweł Borkowski firma Borkowski Jacek, III miejsce Dariusz Borowy firma Polak & Polak, Lublin – I miejsce Marcin Golianek firma Andmar, II miejsce Dawid Nankiewicz firma Art-Plus, III miejsce Cezary Golba firma Golba, Kraków – I miejsce Krzysztof Czyrnek firma Mechanika Samochodowa Czesław Czyrnek, II miejsce Stanisław Biela firma PPHU Biela, III miejsce Krzysztof Pracuch firma Transmar, Wrocław – I miejsce Tomasz Skrzypczak firma Transport Ciężarowy Import-Export Skrzypczak Zykfryd, II miejsce Mateusz Żuk firma Piomar, III miejsce Juliusz Kałuża PHU Gronek Adam, Szczecin – I miejsce Rafał Czajkowski firma Arko, II miejsce Piotr Prażmo firma PPTruck, III miejsce Bartek Jędrych firma Renex

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!