Klimatyzacja postojowa Indel B w ofercie Inter Cars

10 marca 2008, 0:00

Grupa Indel B jest firmą produkującą urządzenia chłodzące wykorzystywane w samochodach ciężarowych, autobusach i jachtach.

Dwie linie produktowe to klimatyzacje postojowe oraz lodówki samochodowe. Sleeping Well 1000 jest sprężarkową klimatyzacją postojową przeznaczoną do samochodów ciężarowych. Produkt firmy Indel B zapewnia komfortowe warunki wewnątrz kabiny korzystając wyłącznie z zasilania akumulatorowego.

Dane techniczne SW N 1000:
Sprężarka Danfoss: BD350GH
Czynnik chłodzący: R 134a
System napełniony fabrycznie
Napięcie 24V

Zużycie energii: min 7,5Ah – max 14,5Ah
Wydajność: min 650W – max 950W

Klimatyzacja postojowa Sleeping Well 1000 jest dostępna w wersji TOP – montowanej na dachu kabiny i BACK – umieszczonej na tylniej ścianie ciągnika. Niewielkie rozmiary i konstrukcja sprawia, że pasuje do większości pojazdów ciężarowych. Bardzo ciekawym i równocześnie funkcjonalnym rozwiązaniem modelu TOP jest montaż urządzenia na dachu kabiny sypialnej, między oknem dachowym a tylną ścianą. Dzięki temu montaż klimatyzatora nie powoduje konieczności rezygnacji z zalet szyberdachu.

Sleeping Well 1000 chłodzi i osusza kabinę samochodu podczas postoju przy wyłączonym silniku. Klimatyzacja pracuje na ekologicznym czynniku R134a. Obudowa wykonana jest z trwałego tworzywa ABS odpornego na działanie promieni UV, warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Sercem urządzenia jest agregat sprężarkowy firmy Danfoss wykorzystany zarówno w modelu TOP jak i BACK. Agregaty te charakteryzuje wydajność, wytrzymałość i cicha praca. Cechuje je również niskie zużycie energii . Zabezpieczenie napięciowe i kontrolowanie zużycia energii zapobiega rozładowaniu akumulatorów w stopniu uniemożliwiającym uruchomienie pojazdu.

Sterowanie klimatyzatorem odbywa się manualnie za pośrednictwem cyfrowego panelu lub zdalnie za pomocą pilota radiowego. Istnieje możliwość korzystania z samego nawiewu bez uruchamiania sprężarki powodując przewietrzenie kabiny. Optymalne parametry pracy klimatyzacji, prosty system obsługi pozwalają cieszyć się wypoczynkiem i korzystnie wpływają na samopoczucie kierowcy.
Więcej informacji – infolinia: 0801 80 20 20.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!