Starter TruckService – od teraz łatwiej na drodze

16 marca 2008, 0:00

Starter sp.z.o.o. wprowadziła na rynek nową markę – Starter TruckService. Jest to nowa nazwa rozwijającej się platformy Assistance dla pojazdów ciężarowych.

Starter TruckService obejmuje swym zakresem m.in.: naprawę na drodze, holowanie i serwis oponiarski. Poza typowo techniczną pomocą serwis obejmuje również: dowóz paliwa, dowóz gotówki na pokrycie kar i mandatów, rezerwację noclegów oraz przeładunek przewożonego towaru w sytuacjach kryzysowych na drodze.

Dzięki sieci kilkudziesięciu wyspecjalizowanych serwisów na terenie Polski oraz 36 partnerom zagranicznym, Starter TruckService oferuje szybką pomoc Assistance na terenie całej Europy. Międzynarodowa sieć Europe Net, do której należy, dysponuje ponad 38.000 mobilnych serwisów i warsztatów mogącymi zapewnić naprawę zarówno ciągników, naczep, opon jak i wyposażenia dodatkowego. Średni czas interwencji na terenie całej Europy wynosi ok. 2,5 godz. a odsetek naprawionych pojazdów w miejscu zdarzenia sięga w niektórych krajach 90%.

Z usługi Starter TruckService w Polsce i Europie można skorzystać 365 dni w roku dzwoniąc na numer całodobowego Centrum Zgłoszeniowego +48 609 222 222.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!