Urodzinowe targi Autos Truck Day 2016 już wkrótce

16 maja 2016, 11:04

Na gości szóstej edycji targów Autos Truck Day czeka prawie 50 wystawców, specjalny konkurs, występy kabaretowe i muzyczne oraz atrakcje z okazji jubileuszu istnienia firmy.

Untitled-3

Liczba wystawców chętnych zaprezentować swoją ofertę na targach rośnie z dnia na dzień, podobnie jak liczba zaproszonych gości. Dla obu stron ważna jest utrzymywana od początku organizacji tych spotkań zamknięta formuła, która pozwala skoncentrować się na merytorycznych dyskusjach na temat branży i obserwowanych w niej zmian. Tegoroczne targi to również okazja do wspólnego uczczenia obchodzonego w tym roku jubileuszu 25-lecia firmy Autos.

Co roku ATD odwiedza około 1000 gości – klientów Autos, wśród których są między innymi właściciele i przedstawiciele firm transportowych oraz warsztatów, którym tematyka ciężarowa towarzyszy na co dzień. Na praktyków czekać będzie kilkugodzinny panel szkoleniowy, gdzie poruszane będą różne zagadnienia. Szkolenia będą prowadzone zarówno przez specjalistów Autos oraz przedstawicieli wystawców: Mahle, Hengst oraz Fersy.

W tym roku na gości czeka szereg atrakcji sportowo-zręcznościowych takich jak wyścigi gokartowe, mecz megapiłarzyków, bramka celnościowa, strefa konsolowa FIFA, strzelnice, pierwsza pomoc i wiele innych konkurencji. W związku z tym, że data ATD zbiega się z otwarciem EURO 2016 nie zabraknie również konkurencji związanych z piłką nożną. Wszystko to składa się na „Mistrzowską jedenastkę”, czyli okazję do zdobycia wartościowych nagród za pokonanie wszystkich konkurencji i osiągniecie najlepszych wyników. Drugą cześć targów otworzy parada między innymi młodych piłkarzy.

Nie zabraknie również Lotariady, która jest stałym elementem tych spotkań i okazją dla gości do wylosowania nagród. Spotkanie po raz kolejny poprowadzi znana widzom telewizji TTV i klientom firmy Autos Aleksandra Kutz, która na targach Autos Truck Day pojawi się już po raz czwarty. Ola jest fanką motoryzacji i wielbicielką motocykli. Jej szczególną pasją jest stunt, dlatego w tym roku goście ATD będą mieli okazję podziwiać stunterów podczas akrobacji na motocyklach. Wieczorny program artystyczny rozpocznie występ kabaretu Chatelet, a uświetnieniem tegorocznego spotkania będzie muzyczne show ikony polskiej muzyki – Beaty Kozidrak i zespołu Bajm.

Szóste Targi Autos Truck Day odbędą się 10 czerwca 2016 r. w centrali Autos w Solcu Kujawskim. Szczegółowy plan imprezy można znaleźć na stronie: www.targi.autos.pl

Zobacz naszą relację z ubiegłorocznych targów Autos Truck Day

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!