AC 790 PRO

, 17 marca 2008, 0:00

Firma Z.U.H. Sosnowski wprowadziła do swojej oferty nowe urządzenie do obsługi układów klimatyzacji o nazwie AC 790 PRO. To automatyczne urządzenie umożliwiające obsługę dużych układów A/C w samochodach osobowych, dostawczych, jak również ciężarowych i autobusach.

Zachowując parametry poprzednich modeli tego typu urządzeń, wyprodukowanych przez amerykańską firmę SPX Robinair, AC 790 PRO zostało również wyposażone w dodatkowe możliwości.
Urządzenie posiada specjalną pompę, tłoczącą pod ciśnieniem czynnik do układu. Dzięki temu napełnianie układu nie następuje na zasadzie różnicy ciśnień, co jest powszechnie stosowane w urządzeniach do obsługi klimatyzacji.
Ponadto urządzenie zostało wyposażone w duży zbiornik wewnętrzny na czynnik R134a, o pojemności 40l, co umożliwia pracę bez konieczności częstego jej przerywania w celu uzupełnienia czynnika z butli zewnętrznej.
Dodatkowe zalety urządzenia AC 790PRO to wydajna pompa próżniowa 283l/min, zapewniająca osuszenie układu oraz zbiornik świeżego i zużytego oleju 2 x 2l.

Urządzenia dostępne są w ofercie firmy Z.U.H. Sosnowski.
tel. 058 761 35 00

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!