Nawigacja z telewizją dla truckerów

, 30 marca 2008, 0:00

Z początkiem marca 2008 na naszym rynku pojawiła się nowa nawigacja VDO Dayton.
Firma Drabpol, generalny przedstawiciel producenta wzbogaciła bowiem swoją ofertę o nową nawigację przenośną PN 4000 TSN VDO Dayton, przeznaczoną dla kierowców pojazdów ciężarowych. Jest to nie tylko nawigacja przenośna, ale na dodatek nawigacja z telewizją.
Swoją premierę miała w grudniu ubiegłego roku, ale była ona przeznaczona dla kierowców samochodów osobowych. Teraz i truckerzy będą mogli korzystać z wszystkich jej atrakcji.

Nawigacja PN 4000 TSN posiada wszystkie multimedialne funkcje PN 4000. Dodatkowo zainstalowano w niej bazę map z atrybutami dla pojazdów ciężarowych, autobusów i innych „nieosobowych” pojazdów.
Obecnie trwają prace m.in. nad mapą Polski, która planowo ma być dostępna na początku 2009 r. PN 4000 łączy w sobie łatwość wprowadzania danych zwykłej nawigacji przenośnej z zaawansowanymi funkcjami nawigacji dla samochodów ciężarowych, takimi jak wyznaczanie trasy na podstawie wcześniej określonych danych pojazdu, czy unikanie utrudnień w ruchu dla samochodów ciężarowych. Podczas przerw w podróży kierowca może korzystać z multimedialnych funkcji urządzenia, takich jak: naziemna telewizja cyfrowa, odtwarzacz filmów wmv, mp3 player, gry.
Instalacja nowego PN 4000 TSN niczym nie różni się od instalacji typowej nawigacji przenośnej.

W zestawie znajdują się m.in.: mocowanie na szybę (z opcją mocowania Np. do kokpitu) i ładowarkę, która pracuje zarówno przy napięciu 12 , jak i 24 V.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

87.205.41.*, 9 lutego 2009, 0:00 0 0

lipna - w monachium ominela wszystkie mosty ale za to wpakowala mnie w tak cisne ulice ze masakra, nie polecam

Odpowiedz

86.15.199.*, 9 stycznia 2012, 21:14 0 0

prowadzi po 7,5t gdzie 100m dalej mam szeroka zawiodlem sie duzo razy na tym sprzecie a jezdze w uk

Odpowiedz