Gala Mistrzów Warsztatu

13 kwietnia 2008, 0:00

Już od kilku lat Inter Cars S.A. organizuje doroczne spotkania z reprezentantami warsztatów AutoCrew, Q-Service, Q-Service Truck, które mają na celu nagrodzenie najbardziej zasłużonych i aktywnych Partnerów działających w sieci.
W tym roku będzie to drugie z kolei spotkanie pod hasłem „Gala Mistrzów Warsztatu”. Z tej okazji blisko 400 właścicieli serwisów sieciowych z całej Polski zrzeszonych pod patronatem Inter Cars S.A., kluczowi dostawcy oraz przedstawiciele Inter Cars S.A. spotkają się w dniach 18-20 kwietnia 2008 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

W tym roku do udziału we wspólnej konwencji otrzymali także reprezentanci sieci Perfect Service, która dotychczas rozwijała się pod patronatem firmy JC Auto, a po jej połączeniu z Inter Cars S.A. dołączyła do grona warsztatów sieciowych zrzeszonych przez tą firmę.

Rok 2008 jest wyjątkowy dla Partnerów działających w sieci, ponieważ w tym właśnie okresie zbiegły się dwa wyjątkowe jubileusze: 10-lecia istnienia Q-Service i 5-lecia Perfect Service.

Pierwsza część spotkania odbywać się będzie w formie sprawdzonej już debaty, czyli rozmowy „na żywo”. Organizatorzy są przekonani, że taka formuła spotkań jest interesująca dla wszystkich słuchaczy tym bardziej, że tym razem pytania będą padać ze strony przedstawicieli warsztatów, a odpowiedzi udzielać będzie Zarząd Inter Cars S.A. /w ubiegłym roku debata toczyła się pomiędzy dostawcami a Zarządem spółki/.

Podczas spotkania z nie zabraknie też czasu na inaugurację II edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej, pod hasłem „Nie klucz – Montuj produkty oryginalnej jakości”, w której pula nagród wynosi 2.000.000 zł. Jej celem jest wskazanie niezależnym serwisom samochodowym korzyści płynących ze stosowania przy naprawach części zamiennych oryginalnej jakości, pochodzących od dostawców produkujących na pierwszy montaż samochodów. Jednocześnie udział w akcji daje możliwość wygrania bardzo cennych nagród pieniężnych.

Na konwencję zostali zaproszeni strategiczni partnerzy akcji „Nie klucz – Montuj produkty oryginalnej jakości”, firmy: ATE Continental Teves, Bosch, Castrol, Contitech, Delhi, Egon von Ruville, Febi, Hella, LUK–INA-FAG, Mahle Knecht, KYB, SKF, TRW, Valeo, ZF Trading (Sachs, Boge, Lemfoerder).

W sobotę uczestnicy spotkania będą mieli możliwość indywidualnych rozmów z dostawcami w specjalnie zaaranżowanych do tego punktach informacyjnych, jak również będą mieli okazję, aby wykorzystać ten czas do zdobycia wiedzy technicznej czy zebrania informacji na temat nowych produktów i rozwiązań technologicznych oferowanych przez dostawców.

Sobotnią, uroczystą „Galę Mistrzów Warsztatu” uświetnią dwie gwiazdy: Maciej Stuhr z własnym programem artystycznym oraz Krzysztof Krawczyk, legenda polskiej muzyki. Tego wieczoru przedstawiciele firmy wręczą wartościowe nagrody, pamiątkowe statuetki oraz specjalne podziękowania i gratulacje za rozwój warsztatu przy ścisłej współpracy z Inter Cars S.A.

Patronat medialny objęły: AutoExpert, Nowoczesny Warsztat, Super Warsztat i Świat Motoryzacji oraz MotoFocus i Truckfocus.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!