Wiosenne spotkanie w Centrum Autobusów Używanych

, 21 kwietnia 2008, 0:00

W dniach 11 – 12 kwietnia 2008 w poznańskim oddziale firmy MAN – STAR TRUCKS odbyła się prezentacja autobusów marki MAN oraz Neoplan.
To już kolejne takie spotkanie w Centrum Autobusów Używanych, podczas którego prezentowana jest szeroka oferta autobusów miejskich i turystycznych, zarówno nowych jak i używanych.
W ubiegłym roku impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Centrum odwiedziło ok. 450 osób. W czasie imprezy sprzedanych zostało kilka autobusów, co uznać można za duży sukces.

Na miejscu obecni byli również policjanci z sekcji Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, udzielający rad i wskazówek odnośnie bezpiecznego zachowania na drogach.
Centrum Autobusów Używanych rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku. Przez 3 lata swojej działalności sprzedano tam ponad 200 autobusów. Szeroka, indywidualnie dopasowana do potrzeb klienta oferta oraz atrakcyjne formy finansowania sprawiają, że Centrum zaufało już ponad 80 klientów.
Wszystkie oferowane przez Centrum pojazdy używane to pojazdy z gwarantowaną niezawodnością. Każdy autobus, który trafia do Centrum Autobusów Używanych przechodzi szczegółowy przegląd techniczny, a wszystkie zdiagnozowane usterki zostają usunięte. Dodatkowo, zawsze przed sprzedażą zlecany zostaje autoryzowanej stacji serwisowej MAN kompletny przegląd serwisowy, gwarantujący dalszą bezpieczną i wieloletnią eksploatację. Poza tym nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę posprzedażną w ponad 1200 autoryzowanych stacjach serwisowych MAN na terenie całej Europy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!