Valeo Service – dostawca kompletnych układów hamulcowych

21 czerwca 2016, 10:00

Klocki, tarcze, szczęki, bębny i zestawy hamulcowe: komponenty Valeo spełniają, a nawet przewyższają międzynarodowe standardy, takie jak europejski ECE R90.

Renoma Valeo Service Braking Systems, w połączeniu z kompleksowym podejściem zaspakajającym potrzeby przewoźników (ciągniki, wywrotki, przyczepy, autobusy, pojazdy dostawcze), umożliwiła Grupie Valeo i jej kluczowym partnerom osiągnięcie wzrostu sprzedaży w ostatnich latach.

Ambicją Valeo Service jest pomoc partnerom w rozwoju ich działalności poprzez dostarczenie klientom rozwiązania w postaci one stop shop – sklepu, gdzie wszystko można załatwić w jednym miejscu. Oferta Valeo pokrywa do 98% europejskiego parku samochodowego.
gul
Dwie gamy klocków łączą swe zalety, by pomóc partnerom w rozwoju ich działalności: Premium oraz OptiPACK™. Obie produkowane są w Europie. W 2015 roku Valeo Service wprowadziło na rynek swoją gamę okładzin, podczas gdy w lutym 2016, Valeo zaoferowało dedykowaną linię klocków hamulcowych dla pojazdów dostawczych.

Z linią Premium do każdego segmentu
Linia Premium została opracowana specjalnie dla niezależnego rynku części zamiennych w celu zagwarantowania klientom jakości OE. Oferta linii Premium pokrylopwa ponad 95% europejskiego parku samochodowego.
Obejmuje ona swym zasięgiem wszystkie rynki pojazdów ciężarowych świata, w tym przyczep i naczep (zwłaszcza te, w których zastosowano rozwiązania firm BPW i SAF).
Linia Premium w skrócie:
• Klocki: 84 referencje do ciągników, wywrotek, przyczep i naczep oraz autobusów
• Tarcze: 72 referencje do ciągników, wywrotek, przyczep i naczep oraz autobusów

OptiPACKTM: Łatwe w sprzedaży, przechowywaniu i montażu
OptiPACKTM to gama klocków hamulcowych stworzonych i wprowadzonych na rynek w 2010 roku. Zapewnia dobrą jakość w stosunku do ceny.
Zestaw all-in-one (wszystko w jednym), zawierające klocki, akcesoria oraz wskaźniki zużycia (bezproblemowe utrzymanie i całkowite bezpieczeństwo fachowej naprawy).
Żadnych kompromisów co do jakości, długoterminowej wydajności, komfortu oraz zgodność z najbardziej surowymi normami europejskimi takimi jak R90, za cenę niższą niż w przypadku Premium.
OptiPACKTM w skrócie:
• 66 referencji klocków hamulcowych / 27 referencji wskaźników zużycia
• Ponad 95% pokrycia parku europejskich ciężarówek pow. 6 ton DMC, autokarów i autobusów
• Zestaw do fachowej naprawy all-in one OptiPACKTM

Klocki hamulcowe LCV: dla profesjonalistów
Wysokie przebiegi roczne w połączeniu z wysoką częstotliwością hamowań w mieście i obszarze miejskim to wymagania, które trzeba brać pod uwagę budując ofertę dla pojazdów dostawczych.
Nowy system klocków hamulcowych Valeo przeznaczony do pojazdów dostawczych jest dostępny od lutego 2016. Ten skrojony na miarę asortyment Valeo oferuje dwa wysokiej jakości materiały cierne dostosowane do masy pojazdu i sposobu jego użytkowania.

Wartość dodana:
• 2 materiały cierne odpowiednie dla intensywnej jazdy po mieście
• 100% produkcji na terenie Unii Europejskiej

Wśród 111 referencji, 81 referencji tylnych i przednich klocków:
• 19 referencji kloców przednich, zwłaszcza na potrzeby intensywnego użytkowania w mieście (częste hamowania)
• 11 referencji indywidualnego czujnika zużycia

Nowa seria obejmuje ponad 95% europejskich pojazdów dostawczych wyprodukowanych po 1999 roku:
• 14 marek pojazdów
• 89 generacji pojazdów od małych do dużych (6 ton)
• 765 zastosowań (modele i silniki)
Kompletny wykaz został opublikowany w kwietniu 2016, z dedykowanym podejściem «Test & Adopt» (testuj i zastosuj). Ponieważ klienci końcowi chcą porównać swoje klocki z rzeczywistymi wymiarami, pokazujemy rysunki realnej wielkości. Klient może porównać klocki z rysunkiem i sprawdzić idealne dopasowanie z numerem WVA. Ponadto, tarcze hamulcowe Valeo są zalecane do stosowania z klockami Valeo LCV.

Okładziny
Nawet, jeśli w większości nowych pojazdów stosowane są hamulce tarczowe, wciąż 50% parku przyczep i naczep jest wyposażone jest w hamulce bębnowe. Z tego rozwiązania najchętniej korzysta się w pewnych specyficznych zastosowaniach, takich jak pojazdy poruszające się po budowach.
Wyprodukowane w Unii Europejskiej okładziny Valeo Service oferują wyjątkową wydajność techniczną, utrzymując maksymalną wytrzymałość przy zoptymalizowanym całkowitym koszcie zakupu.

Valeo Service oferuje dwie kategorie, z nitami lub bez:
• Okładzina z nitami: 75 referencji do ciągników, wywrotek, przyczep i naczep oraz autobusów
• Okładzina bez nitów: 26 referencji do ciągników, wywrotek, przyczep i naczep oraz autobusów
Na potrzeby wsparcia programu „one stop shop“ układów hamulcowych w pojazdach użytkowych, w Valeo Service opracowano cyfrowe i drukowane narzędzia komunikacji takie jak filmy, katalogi, szybkie wyszukiwanie, plakaty, banery internetowe, ocena błędów oraz bank danych wizualnych.

Prezentacja: http://www.slideshare.net/ValeoService/valeo-brake-pads-for-light-commercial-vehicles-2016-catalogue-993001

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!