Nowy portal internetowy DKV

4 maja 2008, 0:00

Narzędzia do planowania tras, przegląd cen paliwa na stacjach czy kalkulatory opłat drogowych – to tylko niektóre z serwisów nowej strony internetowej DKV Euro Service. Portal adresowany jest do firm, które przy wykorzystaniu karty paliwowej chcą racjonalnie zrządzać przewozami.
Firma DKV, emitent karty paliwowo-serwisowej, przebudowała swoją witrynę internetową. Nowy portal oferuje komplet narzędzi służących do obniżania kosztów i uproszczenia zarządzania flotą.

Serwisy pod adresem www.dkv-euroservice.pl  odpowiadają na pytania: Jak tanio tankować? Jak kontrolować wydatki? Jak szukać warsztatów na trasie? Co to są usługi online?

Już od 16 lat pomagamy polskim klientom skutecznie zarządzać kosztami floty. Z powodu coraz większej ilości serwisów internetowych DKV, postanowiliśmy stworzyć zupełnie nową strukturę naszej strony, która zapewni łatwy i szybki dostęp do wszystkich usług. Liczymy też na to, że pogodna kolorystyka i przejrzysta szata graficzna zachęcą klientów do regularnego korzystania z portalu– mówi Barbara Kubaj, dyrektor biura DKV Euro Service Polska.

Co nowego znalazło się na stronie?

Serwis „Zaplanuj trasę”
To interaktywna mapa do wyszukiwania połączeń w Europie. Wskazuje najtańsze punkty tankowania w pobliżu trasy i dostępne serwisy. Działa na bazie Map24. Powiązane z mapą narzędzie „Szukaj stacji” dostępne jest teraz dla wszystkich gości strony, nie tylko klientów DKV.

Zestawienia stacji i cen paliwa
Przeglądarka stacji to nowe interaktywne narzędzie. Po wyborze kraju na mapie użytkownik znajdzie tu listy stacji paliw, serwisów czy też zestawienia opłat drogowych na trasach całej Europy. Zalogowani klienci mają dostęp do „Kalkulatora opłat drogowych”, który wylicza łączne należności na wyznaczonej trasie. Natomiast „Monitor cen” zawiera aktualne zestawienia cen paliwa ze wszystkich krajów Europy oraz narzędzia służące do ich porównywania.

Służy do bieżącej kontroli płatności dokonanych przez kierowców za pomocą DKV Card. Pozwala przeglądać wszystkie transakcje realizowane na karty oraz sortować je wg wybranych kryteriów (np. numeru karty). Dzięki temu możliwe jest przykładowo zestawianie ilości zatankowanego paliwa ze stanem licznika kilometrów podawanym przez kierowców.

Aktualności branżowe
To serwis bieżących informacji o zmianach w ruchu na terenie całej Europy, nowych stawkach opłat, regulacjach prawnych, serwisach, itp. Pozwala z wyprzedzeniem przygotować kierowcę na ewentualne utrudnienia w trasie.

Nowa strona zawiera także pełen przegląd usług dostępnych za pośrednictwem DKV. Klienci znajdą tu zatem szczegółowe informacje o możliwościach rozliczania zagranicznego podatku VAT, dostępnych punktach usługowych (np. specjalistyczne myjnie, warsztaty), 24h pomocy drogowej, czy też usługach transportu kombinowanego oraz pomocy granicznej. Zdecydowaną większość formalności w kontaktach z DKV można dziś załatwić korzystając z internetu. Wszystkie usługi mogą być zamawiane poprzez zakładkę „Formularze”. Dotyczy to np. wniosku o wydanie DKV Card, czy możliwości płacenia kartą za autostrady w wybranych krajach.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!