Nowy Katalog Europartu

, 1 czerwca 2008, 0:00

Własny system katalogowy 1500 stronicowy Truck&Trailer w znaczny sposób ułatwia, a co najważniejsze skraca proces zamawiania części.

EWOS- czyli EUROPART Warsztat Online System – to system internetowy, łączący wyszukiwarkę części, informację techniczną, system zamówień 24h oraz wiele innych, użytecznych funkcji.
Dewizą firmy jest: „Myśl globalnie, działaj lokalnie”. Wcieleniem jej w życie jest kampania „Fair Price” – comiesięczna oferta wybranych towarów oferowanych w atrakcyjnej cenie.

Pierwszym miesiącem jej funkcjonowania jest czerwiec 2008. Dodatkowo z okazji 60 rocznicy powstania firmy Europart, która przypada w tym roku, firma dołącza specjalną, jubileuszową ofertę.
Do dyspozycji klientów pozostaje zespół handlowców w 23 placówkach, którzy służą informacją i pomocą.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.23.59.*, 12 grudnia 2008, 0:00 0 0

UWAGA ! Ostrzeżenie dla partnerów handlowych Europartu i dostawców !!! EUROPART prowadzi nieuczciwą konkurencję sprowadzając z Niemiec nielegalnie na teren Polski komputer diagnostyczny JALTEST do diagnostyki aut użytkowych bez udziału wyłącznego importera na Polskę i jedynego koncesjonowanego przedstawiciela producenta na nasz kraj - firmy eN-TRUCK z Gdańska . Proponuje klientom urządzenie czasami nawet po dumpingowych cenach i nie informuje przy tym klientów , że urządzenie oferowane przez Europart nigdy nie będzie w pełni aktywne i w pełni sprawne. Bez uruchomienia pewnej funkcji , którą aktywować może jedyni wyłączny importer nie da się skopiować kaset , czy zmienić parametrów i ustawień fabrycznych . JALTEST od Europartu to trzeba powiedzieć 1/2 urządzenia. Stanowczo odradzamy współpracę z Europartem i przestrzegamy przed współpracą z tą firmą .

Odpowiedz