IAA Nutzfahrzeuge – Kögel prezentuje nowości i udoskonalenia swoich produktów

4 sierpnia 2016, 12:11

Na 66. targach IAA Nutzfahrzeuge Kögel oprócz swojej bogatej oferty produktów dla branży spedycyjnej i budowlanej, zaprezentuje również szeroką gamę usług dla branży TSL. W hali 27 można znaleźć stoisko F06 o powierzchni ponad 2100 metrów kwadratowych. W myśl tegorocznego motta IAA „Idee naszym napędem”, Kögel zaprezentuje swoim innowacje i udoskonalenia, które powinny stać się impulsem postępu. W dniach od 22 do 29 września odwiedzający będą mieli ponownie okazję do zapoznania się z ofertą naczep Kögel, jak również ze świadczonymi usługami w zakresie finansowania, obsługi „Full-Service”, telematyki i wielu innych.

Nowości Kögel na Międzynarodowej Wystawie Samochodowej Pojazdów Użytkowych IAA Nutzfahrzeuge 2016
Następujące produkty i projekty Kögel wystawiane na IAA Nutzfahrzeuge przyczyniają się znacząco do skutecznego rozwiązywania zadań logistycznych w sposób odpowiadający przyszłym potrzebom:

 • Nowa naczepa Kögel Light plus: Większa ładowność dzięki odchudzonej konstrukcji ramy i zabudowy.
 • Oś naczepowa Kögel – KTA: Układ jezdny opracowany specjalnie do naczep Kögel wyposażony w wyjątkową „podwójną amortyzację”.
 • Udoskonalona Kögel Cool – PurFerro quality: Chłodnia wyposażona w osprzęt dostosowany do krajowych wymogów.
 • Uniwersalne Kögel Cargo Rail z zabudową FlexiUse i wyposażeniem RoRo: naczepy kurtynowe do transportu drogowego, morskiego i kolejowego z nową podwójną kodyfikacją.
 • Nowa przyczepa centralnoosiowa Kögel Combi: przyczepa do transportu nadwozi wymiennych, przystosowana do kontenerów 20-stopowych według normy ISO oraz kontenerów wymiennych BDF o wielkości do C782.
 • Kögel Port 40 Simplex: podwozie naczepy kontenerowej z tylnym wysuwem do transportu 20-, 30- i 40-stopowych kontenerów według normy ISO lub jednego 40-stopowego kontenera HighCube.
 • Kögel Mega z nowym podwieszeniem wózka widłowego i osprzętem do załadunku dwupiętrowego: przystosowana do zadań transportowych z branży motoryzacyjnej.
 • 2-osiowa Kögel Box: naczepa typu furgon do transportu ładunków suchych o wszechstronnych możliwościach zastosowania.
 • Bestseller Kögel Cargo z opcjonalnym wyposażeniem zabezpieczającym ładunek: belki blokujące, szyny kotwowe kombi i ograniczniki palet, zapewniające wszechstronne zastosowanie, np. transport opon, napojów lub makulatury z użyciem siatki zabezpieczającej ładunek.
 • 3-osiowa wywrotka rynnowa Kögel do transportu asfaltu: naczepa z całkowicie izolowanym termicznie korytem i skrętną osią tylną.
 • Kögel Telematics: moduł telematyczny Kögel i portal internetowy telematyki Kögel gwarantują pełną przejrzystość łańcucha dostaw.

Koegel_IAA_Highlights_EN

Jest także Humbaur
Kolejna nowość tego roku: spółka siostrzana Humbaur zaprezentuje się na stanowisku Kögel F06 w hali 27. Humbaur zaprezentuje w Hanowerze różne zabudowy i naczepy KEP ze swojej oferty pojazdów dystrybucyjnych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!