Nowe serwisy DBK

19 czerwca 2008, 0:00

Firma DBK, dealer DAF Trucks Polska Sp. z o.o., realizuje budowę nowego obiektu serwisowego w Szczecinie, który już pod koniec 2008 r. zastąpi istniejący obecnie serwis. W Koszalinie powstanie natomiast kolejny, już szósty, serwis DAF, należący do DBK.

Prace nad budową nowego obiektu serwisowego w Szczecinie trwają od kilku miesięcy. Obiekt powstanie na działce o powierzchni 38 380 m2. W budynku znajdować się będą dwa, niezależne serwisy samochodowe. Stacja serwisowa przeznaczona do obsługi samochodów ciężarowych oprócz serwisu świadczyć będzie usługi w zakresie diagnostyki oraz sprzedaży samochodów nowych i używanych. W budynku znajdować się będzie również magazyn części, a na terenie posesji oddzielny budynek gospodarczy do segregacji odpadów.


Kolejną inwestycję DBK planuje w Koszalinie. Zakupiony został już obiekt, który do tej pory funkcjonował jako stacja diagnostyczna innej firmy. Obecnie trwają prace projektowe nad jego adaptacją na potrzeby serwisu samochodów ciężarowych. Budynek znajduje się w miejscowości Koszalin – Kretomino na działce o powierzchni
26 000 m2. Posiada bardzo dogodną lokalizację ze względu na duży ruch tranzytowy na trasie Koszalin – Poznań, którą przemierza wielu klientów użytkujących ciężarówki DAF. Dzięki odpowiedniej lokalizacji nowego serwisu kierowcy będą mogli skorzystać ze wszystkich usług oferowanych przez DBK, bez konieczności zjeżdżania z trasy.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!