Koniec konkursu Gala Biesiadna, czekamy na laureatów

12 września 2016, 13:46

Za nami 6 miesięcy rywalizacji w ramach konkursu Gala Biesiadna 2016, organizowanego przez Inter Cars. Przed nami wielki finał, moc atrakcji i wartościowe nagrody dla laureatów.

9 września zakończył się ostatni okres rozliczeniowy konkursu Gala Biesiadna 2016. Klienci Inter Cars mają za sobą czas wzmożonych starań o osiągnięcie jak najlepszych wyników. Przed nimi to, na co wszyscy czekali, a więc wielki finał, oznaczający nagrody i atrakcje.

Rankingi
W najbliższych dniach, ok. 15 września, na platformie myintercars.com opublikowane zostaną pierwsze wyniki uczestników konkursu. Pojawią się tam również rankingi klientów. Łącznie będzie ich 15. Uczestnicy byli bowiem przypisani do jednego z 5 regionów (Region Północno-Wschodni, Region Południowy, Region Wschodni, Region Centralny i Region Północ) i jednej z 3 kategorii (warsztat – rynek osobowy, sklep z warsztatem – rynek osobowy, warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa – rynek ciężarowy).
Spośród wszystkich klientów, biorących udział w konkursie, najważniejsza nagroda – zaproszenie do udziału w finałowej gali w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu – trafi łącznie do 450 osób.

Jak sprawdzić wyniki
Aby przekonać się, czy udało się zdobyć zaproszenie, klient musi zalogować się na stronie www.myintercars.com. Może na nią wejść bezpośrednio przez wyszukiwarkę lub poprzez IC Katalog Online. Następnym krokiem jest kliknięcie w baner Gali Biesiadnej i wejście w zakładkę „Moje wyniki”. Znajdą się tam informacje na temat tego, w jaki sposób klientowi udało się zrealizować przypisany mu minimalny próg zakupowy.

Atrakcje
Z najlepszymi uczestnikami Inter Cars spotka się 7-9 października w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu podczas finału konkursu. Specjalnie dla nich wystąpią znani i lubiani artyści. W trakcie piątkowego wieczoru kabaretowego swoje skecze zaprezentują Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Wówczas na scenie pojawi się również Maciej Stuhr. W sobotę natomiast odbędą się koncerty zespołów Boys, Weekend i After Party. Przed laureatami wystąpi także orkiestra Zbigniewa Górnego, której towarzyszyć będą artyści: Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Rudi Schubert, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. Kolejnym punktem programu będzie panel kulinarny, prowadzony przez Magdę Gessler.

Nagrody
Gala finałowa to oczywiście również wręczenie nagród dla najlepszych. Doładowania multikarty IC Premia Cash otrzymają laureaci każdego z 15 rankingów, którzy uplasowali się na miejscach od 1 do 5. Czekają na nich odpowiednio: 1 miejsce – 10 000 zł, 2 miejsce – 8 000 zł, 3 miejsce – 6000 zł, 4 miejsce – 4000 zł, 5 miejsce – 2000 zł.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!