Nowa siedziba firmy Hawea

18 lipca 2008, 0:00

Dotychczasowa siedziba firmy Hawea mieści się w Mirkowie k/Wrocławia, lecz już niedługo tzn. do końca 2008 r. firma planuje się przeprowadzić do nowej siedziby w Bykowie.

„Działalność w stale rozwijającym się sektorze wymaga od nas nieuniknionych inwestycji oraz zmian. Pragniemy wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku oraz klientów i aby temu sprostać potrzebujemy większej powierzchni biurowej, magazynowej oraz hali montażowej z prawdziwego zdarzenia„ – mówią przedstawiciele Hawea

Na działce o powierzchni 1,2 ha znajdującej się przy trasie Wrocław – Warszawa (tuż za Długołęką) trwają intensywne prace budowlane. Powstanie tam nowoczesny obiekt o powierzchni użytkowej ponad 3000 mkw. z czego po 1200 mkw. przeznaczone będzie na hale magazynową oraz montażowo-serwisową.

Firma Hawea powstała jako jedna z pierwszych spółek prawa handlowego na Dolnym Śląsku. Swoją działalność od samego początku wiąże z branżą pojazdów użytkowych, obecnie działa na polu różnorodnych systemów załadunku i rozładunku pojazdów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!