ITD z wizytą w Starter TruckService

18 lipca 2008, 0:00

W dniach 16-17 lipca 2008 r. w firmie Starter odbył się cykl szkoleń poświęcony tematyce transportu drogowego. Szkolenia te miały na celu przybliżenie operatorom Centrum Zgłoszeniowego Starter TruckService zasad działania firm transportowych i specyfiki transportu drogowego zarówno w Polsce jak i w pozostałych krajach Europy.

Dzięki uprzejmości Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego w Poznaniu operatorzy Centrum mieli również okazję zapoznać się ze specyfiką pracy tej instytucji. Wykład poprowadził Naczelnik Wydziału Inspekcji – Pan Sławomir Nastal.

„Dzięki przeprowadzonym szkoleniom nasi pracownicy będą mogli znacznie lepiej zrozumieć klienta i jego problem a co za tym idzie udoskonalić proces obsługi „– powiedział Jakub Wesołowski Account Manager Starter TruckService

Starter TruckService to platforma Assistance dla pojazdów ciężarowych obejmująca swym zakresem m.in.: naprawę na drodze, holowanie i serwis oponiarski. Poza typowo techniczną pomocą serwis obejmuje również: dowóz paliwa, dowóz gotówki na pokrycie kar i mandatów, rezerwację noclegów oraz przeładunek przewożonego towaru w sytuacjach kryzysowych na drodze.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!