ZF Trading wprowadza na rynek system Sachs ConAct

14 sierpnia 2008, 0:00

ZF Trading co roku poszerza ofertę swoich produktów. W 2007 roku asortyment oferowany przez ZF Trading powiększył się o ponad 2000 nowych produktów oznaczonych markami Sachs, Lemförder, Boge i ZF Parts, w tym ponad 500 referencji nowych sprzęgieł oraz 1000 aplikacji nowych amortyzatorów.

Wśród produktów ostatnio wprowadzonych na niezależny rynek części zamiennych znajduje się pneumatyczny system ConAct marki SACHS.

Jest to system stosowany w nowoczesnych samochodach ciężarowych. Działa on w oparciu o koncentryczny siłownik kontrolowany przez specjalny zawór. System automatycznie określa zawsze optymalny sposób zwalniania sprzęgła – nawet w trudnych sytuacjach na drodze, takich jak np. manewrowanie na małych przestrzeniach lub ruszanie na pochyłościach bądź śliskich nawierzchniach, przez co jest prawdziwą pomocą dla kierowców. Dodatkowe korzyści, to dłuższy czas użytkowania sprzęgła, niższe koszty konserwacji, mniejsza waga systemu oraz bezproblemowa integracja z elektronicznymi systemami samochodu.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!