Bio Service zbiera złom akumulatorowy

, 19 grudnia 2016, 10:43

Zużyty akumulator jest zbudowany w części z silnie trującego ołowiu. Dlatego tak ważne jest, aby trafił w odpowiednie ręce – firmy lub organizacji, które posiadają uprawnienia do zbiórki, transportu i recyklingu.  Z pomocą właścicielom warsztatów przychodzi Bio Service, który zbiera złom akumulatorowy.

untitled-2

Można go oddać w punktach sprzedaży Inter Cars w całej Polsce. W ramach umowy możliwe jest również wstawienie specjalnego, bezpiecznego pojemnika z pokrywą bezpośrednio do warsztatu. Wówczas, po jego zapełnieniu, klient zgłasza prośbę dotyczącą wymiany pojemnika na pusty do Bio Service za pomocą programu CBR BIO. Przy tym rozwiązaniu ilość zbędnej biurokracji jest ograniczona do minimum, to wszystko wpływa na jakość obsługi.

W zamian za złom akumulatorowy klient otrzymuje, oprócz satysfakcji z ochrony środowiska, korzyści w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash. W grudniu 2016 roku za każdy 1 kg złomu akumulatorowego na jego konto trafia 2,70 zł w IC Cash. Po zdaniu złomu należna kwota automatycznie pojawia się na koncie klienta.

Każdorazowo przy odbiorze zużytych akumulatorów klientowi wydawana jest Karta Przekazania Odpadu. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem w programie mogą uzyskać szczegółowe informacje w filiach Inter Cars, a także na stronach www.bio-service.pl i www.facebook.com/bioservicewarsztat.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!