15 urządzeń na 15-lecie!

3 października 2008, 0:00

Znana niemiecka firma Kärcher GmbH już od 15 lat oferuje w Polsce produkty i technologie czyszczenia swojej marki. Z tej okazji jesienią 2008 Kärcher Sp. z o.o. organizuje w ogólnopolskiej sieci sprzedaży promocyjną sprzedaż 15 modeli urządzeń profesjonalnych.

W grupie 15 urządzeń jubileuszowych branża motoryzacyjna znaleźć może szereg produktów przydatnych w utrzymaniu czystości i bezpieczeństwa na stacji paliw, w warsztacie naprawczym, w usługach logistycznych, a także np. wokół salonu samochodowego. Są to m.in.: wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące z podgrzewaniem wody (HDS 10/20-4 M z RM 110 Advanced) i bez podgrzewania wody (HD 6/16-4 MX Plus ze środkami czyszczącymi RM 81 i RM 25, HD 10/25 SX Plus ze środkami RM 81, RM 31), odkurzacze (z możliwością odsysania wody NT 45/1 Eco z dodatkowymi torebkami filtracyjnymi), a nawet zamiatarka ręczna KM 70/20 C i odśnieżarka STH 8.66! Wszystkie jubileuszowe urządzenia, niejednokrotnie dodatkowo wyposażone, oferowane są w terminie od 1.10.2008 do 31.12.2008 na bardzo korzystnych warunkach cenowych!

O ludziach dbających o miejsce pracy, o swój budynek, sądzi się, że są tak samo dbali w wykonywaniu swojej pracy. Dlatego tak ważne dla branży motoryzacyjnej jest utrzymanie czystości na właściwym poziomie. Urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher są właśnie do tego celu przeznaczone: idealne do wstępnego, a także zasadniczego mycia samochodów, w tym komory silnika i podwozia. Czyszczenie z użyciem gorącej wody (HDS) zwiększa bezpieczeństwo pracy personelu, gdyż wysoka temperatura strumienia wody i siła dyszy Power skutecznie usuwają uciążliwe zabrudzenia olejowe czy smołowe z posadzek. Natomiast aby usunąć szary film z karoserii auta, zalecane jest wstępne spłukanie lakieru strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem a następnie naniesienie środka czyszczącego w trybie niskiego ciśnienia. Tutaj zastosowanie znajduje aktywny środek czyszczący RM 81 (koncentrat) do mocnych zabrudzeń olejowych, tłuszczowych i mineralnych, pozbawiony fosforanów i węglowodorów. Doskonały do czyszczenia pojazdów mechanicznych. Na koniec jeszcze tylko należy spłukać auto strumieniem wysokociśnieniowym.

Odkurzanie jest najczęściej stosowaną metodą utrzymania czystości w miejscach, gdzie stale przebywają ludzie. Od profesjonalnych odkurzaczy wymagana jest wszechstronność w odniesieniu do rodzaju i wielkości usuwanych zabrudzeń oraz zapewnienie możliwości odsysania wody. Funkcje te spełnia NT 45/1 Eco, odkurzacz z systemem filtracji Eco (możliwość przemiennego zasysania zanieczyszczeń suchych i płynnych bez konieczności wymiany filtra) i systemem oczyszczania filtra Power Filter Clean (zapewniający dłuższe okresy nieprzerwanej pracy, niższe koszty eksploatacji, niezmienną siłę ssania i dłuższą żywotność urządzenia).

W branży motoryzacyjnej warto zapewnić profesjonalizm nie tylko w zakresie obsługi klienta. Dzięki zamiatarce ręcznej KM 70/20 C sprzątanie powierzchni wewnątrz i na zewnętrz zajmie 5 razy mniej czasu niż dotychczas! KM 70/20 C 2 SB o wydajności powierzchniowej 2800 m2/h to wysoka skuteczność zamiatania przy krawędziach i wymiatania śmieci z kątów. Jeśli jednak będzie trzeba uporać się ze śniegiem… w jesiennej promocji Kärcher oferowana jest STH 8.66 W – odśnieżarka z napędem benzynowym i wydajnością odśnieżania 2000 m2/h.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!