Gdańsk – nowa lokalizacja Hellmann Worldwide Logistics

30 listopada 2008, 0:00

17 listopada firma Hellmann Worldwide Logistics rozpoczęła działalność operacyjną w nowym obiekcie.

Hellmann Worldwide Logistics wynajął od firmy ProLogis 3800 mkw powierzchni magazynowej w ProLogis Park Gdańsk.
ProLogis Park Gdańsk to nowoczesne centrum dystrybucyjne w przemysłowej dzielnicy Gdańsk – Kokoszki. Położone przy obwodnicy Gdańska i planowanej autostrady A1 jest doskonałym punktem działania dla operatora logistycznego.

Na 1800 mkw prowadzone będą operacje magazynowe, cross dock dla transportu krajowego. Nowa baza ma być również platformą dla przeładunku towarów klientów obsługiwanych w transporcie morskim, w planach jest także utworzenie na terenie terminalu składu celnego.
Pozostała część magazynu przeznaczona zostanie do obsługi producenta części samochodowych firmy Delphi Poland S.A. Operacje w tej części magazynu oficjalnie rozpoczną się 10 grudnia.

„Cieszymy się że w tych trudnych czasach, które – miejmy nadzieję, nie rozwiną się w głębszy kryzys, podpisaliśmy umowę z nowym klientem. Obecnie koncentrujemy się na rozwiązaniach w zakresie logistyki kontraktowej. Jestem przekonany że firmy z którymi prowadzimy rozmowy poszerzą swój zakres zapytań i zanalizują możliwości redukcji własnych kosztów ponoszonych w działach związanych np. z gospodarką magazynową. Nasze działania zmierzają do dopasowania się do oczekiwań klientów w danej sytuacji gospodarczej. Możemy teraz – dla korzyści klienta – wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i praktyczne umiejętności zarządzania ryzykiem ” – powiedział Dariusz Nachyła, Dyrektor Produktu Logistyka w Hellmann Worldwide Logistics.

Adres oddziału
ProLogis Park Gdańsk
Ul. Bysewska 18
80-298 Gdańsk

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!