Konkurs Young European Truck Driver 2009 odwołany

11 grudnia 2008, 0:00

Kierownictwo koncernu Scania podjęło decyzję o wstrzymaniu przygotowań do czwartej edycji konkursu Young European Truck Driver 2009.

Przygotowywany z wielkim wysiłkiem, oczekiwany przez kierowców konkurs Young European Truck Driver 2009 nie odbędzie się. Niespodziewane, negatywne zmiany na rynku pojazdów użytkowych jak również konieczność ograniczenia kosztów przez przedsiębiorstwa transportowe zmuszają Scanię do weryfikacji zamierzeń dotyczących organizacji największego na świecie konkursu dla młodych kierowców ciężarówek.

W sytuacji narastającego kryzysu Scania oraz jej partnerzy podjęli decyzję o odwołaniu kolejnej, czwartej edycji konkursu. Sytuacja w branży transportowej uniemożliwia Scania przygotowanie konkursu Young European Truck Driver 2009 na najwyższym poziomie.

Scania Polska S.A. pragnie przeprosić wszystkich kierowców, którzy zamierzali uczestniczyć w konkursie i zapewnić, że w obecnej sytuacji podejmuje wszelkie niezbędne działania, by nie zawieść ich zaufania. Jednocześnie firma zapewnia kierowców i właścicieli pojazdów Scania, że bezpieczeństwo użytkowników dróg, opłacalność transportu i dbałość o środowisko naturalne człowieka pozostają priorytetami Scania.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.206.*, 12 grudnia 2008, 0:00 0 0

Wielka szkoda- super impreza:-(((((((((((((((((

Odpowiedz

83.5.171.*, 12 grudnia 2008, 0:00 0 0

redukcja kosztów, kolejnych dotyka - oby nie poszła wielką falą

Odpowiedz