CAT LC Polska na konferencji Producentów i Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych

14 grudnia 2008, 0:00

27 listopada odbyła się III Konferencja Producentów i Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych. Po raz pierwszy w konferencji uczestniczył operator logistyczny branży motoryzacyjnej – firma CAT LC Polska.

Na konferencji poruszano tematy istotne dla całej branży tj. wygaśnięcie rozporządzenia GVO, problem szarej strefy, nowe przepisy dotyczące homologacji , perspektywy rozwoju motoryzacji

„Mieliśmy doskonałą okazję spotkać się z naszymi klientami, poznać bliżej ich problemy i wyzwania jakie stawia im rynek. To dla nas bardzo ważne – rozumieć klienta, jego potrzeby , szanse i zagrożenia na rynku. Przecież chcemy wspólnie się rozwijać a nasza oferta dla sektora motoryzacyjnego musi być „skrojona na miarę” – takimi słowami podsumowała Aneta Kaszowicz-Pająk – koordynator ds. marketingu i wsparcia sprzedaży w CAT LC Polska.

Firma CAT LC Polska zaprezentowała na konferencji na czym polega specyfika logistyki części zamiennych. Działalność Grupy CAT od ponad 50 lat jest ściśle związana z obsługą logistyczną sektora motoryzacyjnego. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.24.251.*, 16 grudnia 2008, 0:00 0 0

Nie da się ukryć -CAT to profesjonaliści. I zawsze można się z nimi dogadać

Odpowiedz

83.24.251.*, 16 grudnia 2008, 0:00 0 0

Byłem i widziałem - prezentacja konkretna i robiąca bardzo pozytywne wrażenie. Ponadto nasz firma już z nimi wspołpracuje - jest ok - choć zawsze mogłoby być jeszcze lepiej ;-)

Odpowiedz