Continental wyróżniony tytułem „Trucknology Supplier”

18 grudnia 2008, 0:00

MAN nagrodził firmę Continental prestiżowym tytułem „Trucknology Supplier”. MAN nagradza w ten sposób dziesięciu dostawców, oceniając ich rzetelność, sumienność, skuteczność i innowacyjność w działaniu, kompetencje techniczne, jakość, ekonomiczność oraz zaplecze logistyczne. Rozwój pojazdów oraz wzornictwo opon są koordynowane od samego początku procesu, aby zagwarantować, że nowe produkty opuszczą hale produkcyjne i trafią do klientów idealnie na czas.

Nasze wieloletnie partnerskie relacje z Continental AG oparte są przede wszystkim na zaufaniu, współpracy oraz wyjątkowej innowacyjności w działaniu. Ponadto, Continental nierzadko wykazywał się ogromnym refleksem i szybkością działania w sytuacjach, kiedy pojawiały się problemy z dostawą produktów, dlatego też właśnie tej firmie w znacznej mierze zawdzięczamy to, że w 2007 roku wszystkie nasze pojazdy miały opony na czas.”-tak wyróżnienie uzasadniają przedstawiciele MAN Nutzfahrzeuge AG.

Peter Matzke stoi na czele międzynarodowego Działu ds. Oryginalnego Wyposażenia oraz produktów w dziale Opon do Samochodów Ciężarowych. Według niego przyznana nagroda to wyraz uznania dla wysiłku i pracy całej firmy w ciągu ostatnich kilku lat: „Naszym zadaniem jest sprostać najwyższym standardom we wszystkim, co robimy; staramy się, więc oczywiście sprawić, by nasi klienci byli bardzo zadowoleni z dostarczanych przez nas części oryginalnych. Dlatego też zarówno ja, jak i cały mój zespół, tak bardzo cieszymy się z otrzymania tego wyróżnienia.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!