MAZ rekomenduje oleje Orlen Oil

11 stycznia 2009, 0:00

Po wieloletniej przerwie pojazdy z Mińskiej Fabryki Samochodów Ciężarowych i Autobusów są ponownie dostępne na naszym rynku. Oferta MAZ obejmuje min. autobusy, samochody ciężarowe, ciągniki siodłowe, wywrotki, samochody dłużycowe oraz samochody-podwozia pod kompletowanie wszelkiego typu sprzętu specjalistycznego i urządzeń. Są to maszyny o różnej mocy i poziomie zaawansowania technologicznego, które z powodzeniem sprawdzają się w każdych warunkach eksploatacji.
Obecnie Mińska fabryka stosuje w swoich pojazdach nowoczesne rozwiązania technologiczne zgodne z światowymi standardami, zdobywając coraz więcej klientów na polskim rynku.

Białoruski producent wskazał Orlen Oil jako markę olejową, która zapewni bezawaryjną eksploatację pojazdów nabywanych i eksploatowanych w kraju. Jak wiadomo, większość użytkowników stosuje się do rekomendacji producenta, wierząc że jest ona najbardziej wiarygodną formą reklamy polecanej marki.
Ofertę olejów Orlen Oil do przekładni mechanicznych samochodów ciężarowych, autobusów i ciężkiego sprzętu uzupełniają oleje linii Platinum Gear:

Platinium Gear GL-5 80W-90
Platinium Gear GL-4 80W-90
Platinium Gear GL-5 75W-90

Platinium Gear GL-5 85W-90
Platinium Gear GL-4 80W

Oleje te posiadają aprobaty producenta przekładni mechanicznych ZF, a także producentów samochodów MAN i Mercedes.

Jednym z zalecanych przez MAZ produktów jest olej przekładniowy HIPOL ATF IID. Przeznaczony jest on do automatycznych przekładni samochodowych i układów wspomagania przekładni kierowniczych autobusów oraz samochodów ciężarowych MAZ użytkowanych na polskim rynku.

Hipol® ATF II D mineralny olej do automatycznych przekładni samochodowych. Przeznaczony jest do stosowania w automatycznych przekładniach samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, w których producent zaleca stosowanie oleju typu Dexron® II D.
Olej Hipol® ATF II D zalecany jest również do stosowania w urządzeniach wspomagających układy kierownicze, w sprzęgłach hydraulicznych samochodów osobowych i ciężarowych oraz w układach hydraulicznych wymagających stosowania olejów typu ATF.

Klasa jakości: GM Dexron®II D
Normy, aprobaty, specyfikacje:
– ZF TE-ML 02F, 03D, 04D, 14A, 17C
– Voith – lista środków smarowych G 607.
Spełnia wymagania:

GM Dexron® II D
Allison C-4

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!