Zmiany w Hellmann Worldwide Logistics w Czechach

26 stycznia 2009, 0:00

Hellmann Worldwide Logistics i Gebrüder Weiss połączyły siły. Od 1 stycznia 2009 Gebrüder Weiss stanął na czele dwóch firm z Czech w zakresie logistyki i transportu. Dotychczasowa spółka Hellmann PKZ s.r.o. zmienia nazwę na Hellmann Worldwide Logistics s.r.o. i przejmuje kontrolę nad działami odpowiedzialnymi za fracht morski i lotniczy.

Hellmann Worldwide Logistics i Gebrüder Weiss zacieśniły współpracę w 2008, co pozwoliło firmie GW wzmocnić swoją obecność na rynku czeskim. "Przejmując kontrolę wzmacniamy naszą pozycję na rynku czeskim. Te działania podkreślają zamiary firmy Hellmann Worldwide Logistics i Gebrüder Weiss do utrzymania strategicznej współpracy w przyszłości” – wyjaśnił Wolfgang Niessner, Chief Executive Officer Gebrüder Weiss.

Techniczna konsolidacja czeskich oddziałów Hellmann Worldwide Logistics nastąpi jak najszybciej. "Współpracujemy ze sobą od ponad 30 lat i dlatego jestem pewien, że rozszerzenie tej współpracy będzie miało pozytywny wpływ na już wysokiej jakości usługi,” powiedział Karl Engelhard Executive Manager z Hellmann Worldwide Logistics. "Fracht lotniczy i morski nadal będą częścią globalnej sieci Hellmann, zarządzanej przez Hellmann Worldwide Logistics w Czechach.”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!