Nowy layout stron internetowych DAF

8 lutego 2009, 0:00

DAF zakończył wprowadzanie zmian wizerunkowych stron korporacyjnych, jak również dostosował do nowego layoutu wszystkie lokalne strony internetowe, dostępne obecnie w trzynastu krajach europejskich. Adres polskich stron to www.daftrucks.pl.

Nowe strony wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, gdzie w łatwy sposób znaleźć można wymagane informacje. Aby strony stały się bardziej przyjazne dla odbiorcy menu zostało rozszerzone i podzielone wg przejrzystych kategorii. Taka struktura menu pozwala na zdobycie szybkich informacji nie tylko o produktach DAFa, ale także o oferowanych usługach, które wspierają sprzedaż ciężarówek, jak np. PACCAR Financial, PACCAR Parts i kontrakty obsługowo naprawcze MultiSupport.

Nowe strony www.daf.com oferują mnóstwo użytecznych funkcji, m.in. kalkulator opłat Maut. Aplikacja ta pozwala przewoźnikom na proste wyliczenie, jakie oszczędności zyskają przy korzystaniu z niemieckich autostrad posiadając w swojej flocie ciężarówki DAF, które spełniają normy emisji spalin Euro 5, a nawet EEV. DAF jest pierwszym producentem ciężarówek, który był w stanie dostarczyć na rynek wszystkie swoje modele z wersją emisji spalin EEV.

Dostosowując się do zapytań kierowców, do stron dodany został dział dotyczący artykułów promocyjnych DAF. Podstrona ‘Wyszukiwanie dealerów DAF’ została również udoskonalona, dzięki czemu obecnie znalezienie najbliższego dealera DAF oraz informacji o jego usługach jest łatwiejsze, wystarczy wpisać jedynie regionalny kod pocztowy. Przed końcem marca 2009 r. powstanie nowa wyszukiwarka ofert „Samochodów używanych”, która zawierać będzie kompletną ofertę samochodów używanych dostępnych, w całej międzynarodowej organizacji DAF.

Oprócz oficjalnych stron www.daf.com, trzynaście pozostałych regionalnych stron DAF zostało dostosowanych do nowego layoutu. Wśród nich, pod adresem www.daftrucks.pl, znajduje się również polska strona. Zawierają one dodatkowe informacje, właściwe dla danego kraju, dotyczące np. specjalnych akcji sprzedażowo-promocyjnych. W ciągu pierwszego kwartału tego roku zacznie działać nowa lokalna strona w Rosji. 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!