Branża transportowa nagradza DKV Card

6 marca 2009, 0:00

DKV Card została uznana za najlepiej rozpoznawalną markę kart paliwowych na niemieckim rynku usług transportowych. W tym roku mija 75 lat od rozpoczęcia działalności DKV Euro Service.

Magazyn transportowo-logistyczny VerkehrsRundschau ogłosił wyniki kolejnej edycji rankingu marek Image Award, przeprowadzonego na zlecenie Instytutu badania rynku TNS Emnid. 400 przedstawicieli firm związanych z transportem zapytano o ocenę 99 marek obecnych na rynku. W ogólnym rankingu rozpoznawalności marka DKV otrzymała 96%, zajmując tym samym pierwsze miejsce wśród kart paliwowych.

Jest to już drugi raz z rzędu, kiedy firma DKV Euro Service wygrywa w swojej kategorii plebiscyt Image Award. W ogólnej ocenie rozpoznawalności głównych marek transportowych DKV zajęła piąte miejsce za Michelin, Mercedes, MAN oraz Mercedes Transporter.

W tym roku mija 75 lat istnienia DKV Euro Service. Nagroda Image Award to dla nas sygnał, aby również w przyszłości poszerzać usługi kierując się potrzebami klientów – mówi Michał Bałakier, prezes DKV Euro Service Polska. Karta DKV daje dziś dostęp do najszerszej na świecie sieci stacji paliw – obecnie ponad 33 000. W dobie kryzysu ogarniającego polski rynek, największy nacisk kładziemy na doradztwo na rzecz efektywnego planowania wydatków transportowych.

DKV Euro Service powstała w 1934 r. w celu rozliczania usług firm jeżdżących
na zlecenie niemieckiej kolei. W latach 60-tych wprowadziła DKV Card – kartę umożliwiającą bezgotówkowe zaopatrywanie pojazdów w paliwo. Następnie, oferta poszerzała się o: rozliczanie opłat drogowych, napraw i serwisu, zwrot zagranicznego VAT, obsługę graniczną, a w końcu – o zestaw narzędzi internetowych do planowania tras i przejazdów na podstawie cen paliwa. Obecnie z DKV Card można korzystać w ponad 40 krajach Europy i Afryki, w 80 000 punktach obsługi. W Polsce DKV działa od 17 lat i współpracuje z siecią wszystkich markowych stacji paliw oraz wybranych stacji prywatnych

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

83.5.172.*, 7 marca 2009, 0:00 0 0

Fakt to nie jest zła karta - duzo problemów znika

Odpowiedz

83.5.172.*, 7 marca 2009, 0:00 0 0

A ja wolę bp

Odpowiedz

83.5.172.*, 7 marca 2009, 0:00 0 0

euroShell - zobacz też

Odpowiedz