Tytuł Gazeli Biznesu 2008 dla WTC

20 marca 2009, 0:00

Firma Warsaw Truck Center, autoryzowany dealer DAF Trucks Polska, uhonorowana została Gazelą Biznesu 2008 małych i średnich firm, prestiżowym tytułem dziennika Puls Biznesu.

Przedstawiciele Warsaw Trucks Center odebrali nagrodę podczas uroczystej gali IX edycji rankingu Gazele Biznesu dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, która odbyła się
3 marca 2009 r. w teatrze Polskim we Wrocławiu. Firma zajęła 3. miejsce w rankingu w województwie dolnośląskim oraz 23. w rankingu ogólnopolskim. W zmaganiach ostatniej edycji Gazel Biznesu łącznie udział wzięło 4104 firmy.

Statuetki zostały przyznane przez tygodnik Puls Biznesu, a autorem rankingu jest firma Coface Poland. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objęło Ministerstwo Gospodarki.

Firma WTC Sp. z o.o., działa na terenie południowo-zachodniej Polski. Jej główną siedzibą jest Wrocław, ale posiada również oddział w Rybniku. Jest autoryzowanym dealerem firmy DAF Trucks Polska Sp. z o.o. i zajmuje się sprzedażą, jak i serwisem samochodów ciężarowych.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!