Jens Schroth przejmuje stery w Kögel

23 czerwca 2017, 14:32

Nowy kierownik sprzedaży obejmie stery w Niemczech, Austrii i Szwajcarii od początku października 2017 r. Nowy szef przenosi się do Kögel z innej firmy, wiodącego w Europie producenta naczep, w której spędził 13 ostatnich lat.

Głównym zadaniem nowego szefa sprzedaży na nowym stanowisku ma być wzmocnienie pozycji marki na strategicznym rynku w krajach niemieckojęzycznych, jak również nadzorowania regionalnych kierowników sprzedaży Kögel i zwiększenia bazy strategicznych klientów kluczowych.

42-letni ekonomista przemysłowy może pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży naczep i pojazdów użytkowych. Schroth pierwsze doświadczenia w sprzedaży zdobywał u światowego potentata w branży gazowej, technologiach i usługach dla przemysłu. W 2000 roku jego uwagę skupiły pojazdy użytkowe, a w szczególności naczepy. To właśnie wtedy rozpoczął pracę w dziale sprzedaży międzynarodowej firmy produkującej osie do naczep. W 2004 roku rozpoczął pracę u wiodącego w Europie producenta naczep, gdzie początkowo pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży, a następnie objął stanowisko International Key Account Manager.

Jak mówi Ulrich Humbaur, właściciel Kögel:
– Bardzo cieszymy się, że taki specjalista w branży, jakim jest Jens Schroth dołącza do zespołu Kögel. Jesteśmy przekonani, że na stanowisku kierownika sprzedaży na kraje niemieckojęzyczne zainicjuje on jeszcze silniejszy impuls do dalszego rozwoju marki na tym strategicznym rynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!