Nowy serwis MAN otwarty

9 kwietnia 2009, 0:00

Uroczyste otwarcie nowej autoryzowanej stacji serwisowej odbyło się w firmie Redos Pojazdy Użytkowe, która została kolejnym partnerem serwisowy MAN w Polsce. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Krzysztof Lewandowski, dyrektor ds. serwisu w MAN Truck & Bus Polska oraz Arkadiusz Pankowski, Prezes spółki Redos Pojazdy Użytkowe.

Nowa autoryzowana stacja obsługi pojazdów MAN posiada specjalistyczne hale warsztatowe przeznaczone do obsługi pojazdów użytkowych o pow. ok. 650 m2. z 15 stanowiskami naprawczymi, w tym 3 stanowiska wyposażone są w kanały obsługowe.
Specjalistyczna komora lakiernicza Blowtherm, stanowisko napraw blacharskich oraz myjnia dla pojazdów ciężarowych stanowią dodatkowy atut. Magazyn o pow. 700 m2 pozwala utrzymywać wysokie stany magazynowe, co umożliwia szybką i sprawną obsługę serwisową.
Wybudowany w 2008 roku biurowiec o nowoczesnej stylistyce, nawiązującej do stylistyki MAN, posiada zaplecze biurowo-konferencyjne oraz poczekalnię dla kierowców z kącikiem kuchennym.

Redos od początku swego istnienia ściśle współpracuje z firmą MAN. W ramach umowy partnerskiej realizowane są naprawy pogwarancyjne i gwarancyjne, usługi serwisu Mobile 24 jak również akcje serwisowe i oferty specjalne. Redos, tak jak wszystkie autoryzowane stacje serwisowe MAN wykonuje pełną gamę usług serwisowych.

Jest to już czwarty serwis MAN w Wielkopolsce, a 27 w Polsce.

 

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!