Konferencja “Zarządzanie Łańcuchami Dostaw” i Forum Młodej Logistyki

10 kwietnia 2009, 0:00

1 kwietnia odbyła się II edycja konferencji Eurologistics „Zarządzanie Łańcuchami Dostaw”, której partnerem była firma Hellmann Worldwide Logistics Sp. z o.o.

Ze względu na ciekawą tematykę poruszaną podczas spotkania, na konferencję przybyli liczni goście. Nie obyło się bez wystąpień prelegentów a wśród nich przedstawiciela firmy Hellmann Worldwide Logistics – Macieja Przywrzeja, który wygłosił prelekcję na temat „Operator Logistyczny w dobie spowolnienia gospodarczego – szanse i zagrożenia”.

Drugiego dnia, po raz czwarty Hellmann Worldwide Logistics Sp. z o.o. wspomógł organizację „Forum Młodej Logistyki”. Forum powstało z inicjatywy studentów ze Studenckiego Koła Logistyki Stosowanej działającego przy Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej.

Ósme już Forum odbyło w dniach 2-4 kwietnia a udział w nim wzięły studenckie koła naukowe z całej Polski. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń, organizowanych na rzecz młodych talentów w branży logistycznej w Polsce a jego celem jest wymiana doświadczeń praktyków z młodymi adeptami logistyki.

W tym roku to uczestnicy a nie eksperci referowali prace. Pierwszego dnia koła studenckie zaprezentowały przed kapitułą przygotowane wcześniej projekty. W kapitule zasiedli przedstawiciele największych firm logistycznych w Polsce. Oprócz prezentacji, uczestnicy musieli odpowiedzieć również na pytania dotyczące ich prac, zadawane przez członków kapituły.

Tegoroczne Forum odbyło się pod hasłem „Współpraca w konkurencji kluczem do sukcesu”

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!