Oesy Mistrzów na półmetku

27 kwietnia 2009, 0:00

To już półmetek rajdowej promocji organizowanej przez Inter Cars S.A. która trwa od 23 marca do 15 czerwca 2009r. Ma ona charakter „zakupowego wyścigu”. Każdy z uczestników konkursu otrzymuje „na starcie” pakiet specjalnych sekund rajdowych. Za określone zakupy w wybranych liniach liczba sekund będzie się zmniejszać.

Wygrywają te osoby, które na zakończenie promocji w dniu 15 czerwca posiadać będą najmniejszą ilość sekund oraz osiągną wzrost sprzedaży. Na każdą zwycięską firmę przypadają dwa miejsca dla gości. Liczba miejsc w poszczególnych liniach produktowych waha się od 30 do 60.

Nagrodą jest trzydniowy pobyt w Mikołajkach od 26-28. czerwca podczas rajdowej imprezy.

Każdy z zaproszonych gości otrzyma „Pakiet Kibica”, który gwarantuje:
– transport autokarami na Oes Wydminy

– bezpłatne wejście na wszystkie Oesy
– miejsce na trybunie VIP przy Super Oesie tzw. „OS specjalnego”
– możliwość zobaczenia z bliska samochodów rajdowych klasy WRC
– bezpłatne wejście do parku maszyn i strefy serwisowej, w której będą stały samochody rajdowe klasy WRC
– możliwość spotkania „twarzą w twarz” z najlepszymi, światowej klasy kierowcami rajdowymi

W dniach od 25. do 28. czerwca br. do Mikołajek zjadą najlepsi rajdowi kierowcy świata. Będą próbować swoich sił na mazurskich drogach w trakcie 66 Rajdu Polski. Ostatnie Eliminacje Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata WRC miało miejsce w Polsce w roku 1974.

Organizator przewidział aż 1.500 miejsc dla swoich klientów. Specjalnie na potrzeby zakwaterowania tak ogromnej liczby gości powstanie nowoczesne miasteczko namiotowe ze wszystkimi niezbędnymi wygodami, które zlokalizowane zostanie w odległości zaledwie kilkuset metrów od rajdowej strefy serwisowej.

Natomiast wieczorem odbędą się koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. W piątek będą mogli świętować fani muzyki szanty oraz mocnego głosu Małgorzaty Ostrowskiej. Sobotni wieczór opanują gorące rytmy reagee i hip hop-u.
Szczegóły regulaminu promocji, lista z numerem klienta i aktualnym stanem sekund rajdowych, co tydzień, na www.intercars.com.pl

Więcej informacji znajduje się także w załączonej ulotce.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!