Kögel na targach Comtrans 2017 w Moskwie

24 sierpnia 2017, 21:22

Na tegorocznych targach Comtrans w Moskwie firma Kögel zaprezentuje swoje portfolio dla branży transportowej i budowlanej. Oprócz naczepy Cargo przedstawi także produkty ciągle jeszcze nowe na rynku rosyjskim: oś naczepową Kögel – KTA oraz wywrotkę wannową Kögel.

Naczepa Kögel Cargo

Produkt firmy Kögel znajduje zastosowanie w transporcie towarów na obszarze Europy Wschodniej. Ponadto model Cargo wyróżnia się wytrzymałością, bogatym wyposażeniem seryjnym i bogatą ofertą wyposażenia indywidualnego. Obok solidnej jakości wykonania, Cargo przekonuje także niskimi kosztami eksploatacji i elastycznością użytkowania.

3-osiowa wywrotka wannowa Kögel

Wystawiana na targach Comtrans 3-osiowa wywrotka wannowa o pojemności 27 m³ to wariant wyposażony w koryto z dnem grubym na 5 mm oraz tylną klapą hydrauliczną o grubości 4 mm, wykonaną z ulepszonej stali Hardox-450. Ściany boczne natomiast wykonano z 4-milimetrowej blachy stalowej S700 o wysokiej wytrzymałości. Ta kombinacja stanowi optymalne rozwiązanie przeznaczone do codziennego transportu kruszywa, żwiru i różnego rodzaju materiałów sypkich.

Oś naczepowa Kögel – KTA

Oś naczepowa Kögel – KTA to produkt całkiem nowy, montowany seryjnie w wielu modelach Kögel Cargo, Kögel Lightplus, Kögel Cool – PurFerro quality, Kögel Box i w różnych podwoziach. Ta łatwa w konserwacji oś jest dostosowana do naczep Kögel, a dzięki unikalnej w branży „podwójnej amortyzacji”, w postaci miękkiej tulei gumowej i wahacza ze stali sprężynowej, ma ulepszone właściwości jezdne.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!